Bankaya gitmeden Kredi kartı başvurusu nasıl yapabilirim?

Bankaya gitmeden kredi kartı başvurusu yapılabilir mi? Evden kredi kartı başvuru nasıl yapılır?

Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezi oldu desek herhalde yanlış demiş olmayız. Hepimiz hayatımızın bir yerinde kredi kartlarını aktif olarak kullanmak durumunda kalıyoruz. Eskiden her köşe başında kredi kartı standları olur ve başvuru alarak kredi kartı satışları gerçekleşirdi. Bankalar bu pasta diliminde pay almak için canla başla mücadele ediyorlardı. Kart adetlerine göre piyasada ki portföyleri oluştuğu için verilen promosyonlar vs aktif satışlar gerçekleşiyordu.

Ama piyasada takibe giden kredi kart adetleri arttıkça yasal düzenlemeler ile kredi kart başvuruları, kart için yapılan ödemeler,kredi kartı limitleri derken bir çok süreç revizyona uğradı. Son yasal düzenlemelere göre kredi kartı limitlerine yapılan düzenlemeler ile çatı limit oluşturuldu ve bu limitin üzerine çıkılamadığı için kart başvuruları da azalmış oldu. (Çatı limit ile ilgili aşağıdaki linkteki yazımızdan faydalanabilirsiniz)

Kredi kartınız yok yada limit açığınız var ve yeni bir kredi kartı almak istiyorsunuz nasıl başvuru yapabilirsiniz?

Kredi kartı limitleri konusunda süreç sancılı olmasına rağmen başvuru anlamında artık standlar dan başvuru yapmıyoruz. Banka şubelerinden,çağrı merkezlerinden, sms başvurularından yada Bankaların internet sitelerinden kredi kartı başvurularınızı yapabiliyorsunuz. Sizler için bir kaç Banka için kredi kartı başvurusu yapabilmeniz için linklerini ekledik. Hangi Banka ile çalışmayı istiyorsanız yada bonus-chip hangi Banka daha çok veriyor ise o Bankaya başvuruda bulunabilir siniz.

 

İş Bankası Maximum kart almak için tıklayın

İş Bankası kredi kartı

Akbank Axess kart almak için tıklayın

Akbank kredi kartı

 

Kredi kartı başvurum çatı limitine takılır mı ekteki yazımız faydalı olabilir.

Kredi kartı başvurum çatı limite takılır mı?

 

 

8 Yorumlar

  1. Ali 17 Kasım 2015
  2. bahri 17 Kasım 2015
  3. nedim 18 Kasım 2015
  4. Nurtekin 18 Kasım 2015
  5. ferhat 19 Kasım 2015
  6. meral 20 Kasım 2015
  7. Yasemin 22 Kasım 2015
  8. kredi notu 10 Şubat 2017

Cevap Ver