Parifix Borsası SİKKE-KZE-XTG-UPC-OKO Nasıl Alınır?

Türk kripto para yatırımcıları arasında son dönemde adından sıkça söz ettiren borsa Parifix Kripto Para Borsası diyebiliriz herhalde. Parifix Nedir? diye sorabilir henüz tanışmayanlar. Sikke Yazılım A.Ş. tarafından kendi kripto paraları olan SİKKE COİN ‘in satışı için kuruldu. Sonrasında yatırımcı dostu olarak gerçekleştirilen güncellemeler ile çok daha kullanışlı bir halde olduğunu belirtebiliriz.

Tabi bunun yanında Sikke alt yapısını kullanarak çıkarılan diğer yerli kripto paralar XTG, UPC, OKO(Henüz listelenmedi) listelenmesi, BTC ve diğer alt koinler KZE, HOT, ETH, LTC, DOGE, DASH, XMR, XVG, BCH, DGB, NMC, NPXS,ZEC ile beraber yakında eklenecek XRP, ETN, NEO gibi farklı bir çok altkoin ile yatırımcılarını memnun etmeyi arzulayan bir borsa izlenimi vermektedir.

Parifix Borsası SİKKE-KZE-XTG-UPC-OKO Nasıl Alınır?

Sikke coin ve arkasından gelen diğer kripto paralar KZE, XTG, UPC ile beraber güzel bir ivme yakalayan Parifix Borsası son dönemde yatırımcılarını arttırdığı söylenebilir. Borsa da bulunan sayaç sayesinde online kaç kullanıcı var bilgisini görebiliyorsunuz. Ağustos ayında açılışı gerçekleştirilen bir kripto para borsası için 3.500 online yatırımcı iyi bir rakam olarak değerlendirilebilir.

Eğer yerli kripto paralar sizde merak uyandırdı ise öncelikle kripto paralara ait yol haritaları, fiyat bilgileri, üretim adetleri ve projelerinin yer aldığı makalelerimize göz atabilir siniz. BTC ‘de yaşanan sert hareketler sonrası Türk yatırımcılar tarafından alternatif olarak görülen Türk kripto paralara ilginin arttığı söylenebilir. Parifix Borsası bu anlamda kullanıcı deneyimini yüksek seviyede tutarak referans kullanıcı hediyeleri, Sikke alım hacmine bağlı ödüllü yarışmalar ile katma değer yaratıyor.

Telegram sayfalarını çok aktif kullanan, Sikke ve Parifix telegram gruplarında direk muhattap bulabileceğiniz birileri mevcut. Sorununuzu o anda çözüme kavuşturabiliyorlar yada en azından karamsarlığa kapılmanızı engelliyorlar diyebiliriz. Tabi bu detaylar alacağınız coin konusunda yada performansına etki etmese de yatırımcı nezdinde hele birde kripto para yatırımı olunca soru işaretleri bir çok kişide olabiliyor. Bu sorunları da hızlı iletişim becerileri ile halletmiş gözüküyorlar.

Parifix İşlem Komisyon Ücreti Ne Kadar?

Parifix Para yatırma sonrası KZE, XTG,UPC yada yakında listelenecek olan OKO coini TL paritesi ile yada SİKKE paritesi ile alabilir siniz. Yönetim ekibi 31.12.2018 tarihine kadar tüm çiftlerde alım satım ücretlerinde sıfır komisyon alma kararı aldı. Yani yıl sonuna kadar yapılan alım satım işlemlerinde komisyon tahsilatı yapılmamakta olup sadece bu özelliği ile bile bir çok kripto para borsasının önüne geçiyor diyebiliriz. Sonrasında yapılacak değişikliklerde TL masrafa göre Skk Coin ile komisyon ödemesi yapılması %50 indirim fırsatı sunmaktadır.

Parifix Para Çekme Ücreti ve İşlem Limitleri Ne Kadar?

Parifix Borsası para yatırma ve para çekme işlemlerinde alt sınır 250 TL olarak devam ediyordu fakat bu hafta yapılan değişiklik ile para yatırma işlemlerinde alt sınır 100 TL olarak revize edilirken para çekme işleminde 250 TL alt limit devam etmektedir. TL para çekme işlemleri için ödenecek masraf ise 8 TL olarak belirtilmektedir. USDT aktarım işlemlerinde ise 3 USDT masraf tahsilatı yapılmaktadır.

Küçükpara Referansımız İle Üye Olanlara Ait Kazanç Sosyal Medya Hesaplarında Dağıtılacak  

Referansımız ile gerçekleştirilen hesap açılışı sonrası para aktarım yaparak alım işlemi gerçekleştiren kullanıcılar icin Parifix ekibi tarafından hesaplarımıza  aktarılacak ödül Sikke coinler sosyal medya hesaplarımızda makaleyi beğenip paylaşan kullanıcılar arasında yapılacak çekiliş ile dağıtım yapılacaktır. En az 100 Sikke Coin olmakla beraber farklı coinlerde çekilişe dahil edilebilir. Dileyen talihlilere E-Ticaret sitelerine ait hediye çeki verilebilecektir.

Sitemizin bu anlamda maddi menfaati bulunmamakta olup tarafımıza referans üyelik adı altında aktarılan bedeller islem tutarından dolayı kullanıcılara  transfer edilemeyeceğinden sosyal medya hesaplarımızda makaleye destek olan kullanıcılar arasında ödül değerine göre belirlenecek kullanıcı sayısına göre dağıtım yapılacaktır. Bol şanslar.

Parifix Borsada Hesap Nasıl Açılır?

Gelelim asıl önemli olan konu SİKKE, XTG, UPC, OKO, KZE Coin nasıl alınır? sorusuna. Öncelikle Parifix Hesap Nasıl açılır? sorusunu cevaplayarak başlayalım. Aşağıda Parifix.com sitesine bağlantısını verdiğimiz referanslı link ile kayıt olarak başlayabilir siniz. Banka bilgilerini Parifix Hesap Nasıl Açılır? yazımızdan kontrol edebilir siniz. İşlem yapmak için kimlik doğrulama gerekmese de para çekme yada coin çekme işlemi için Nüfus Cüzdanı ön yüzünü taramanız yeterli.

SKK-KZE-XTG-UPC-OKO

Para aktarma işlemlerine tekrar dönecek olursak, açıklamasına parifix hesabınıza ait Üye id no bilgisini yazarak gönderim yaptı iseniz artık alım işlemini gerçekleştirebilir siniz. Parifix para yatırma için Akbank, Enpara yada Ziraat Bankası hesaplarına eft ve havale işlemi ile Kredi Kartı seçeneğini kullanacak olanlar için Paynet ile kredi kartından tek çekim işlemi ile para aktarma işlemleri yapılabilmektedir.

Parifix Promosyon ve Ödüllü Yarışmaları Neler?

Parifix Borsa ‘da hacimli işlem yapan ve referansı ile üye kazandıran yatırımcılarına ödül kampanyaları düzenlemektedir. Bunlardan biri referansınız ile üye olan kullanıcının TL aktarım yaparak alım işlemi gerçekleştirmesi durumunda referans olan kişiye 50 Sikke ay başında ilk iş gününde aktarılır olarak belirtilmektedir.

Bu kampanyanın dışında SKK/TRY çiftinde en çok alım yapan ilk 10 kullanıcı Sikke ile ödüllendirilecek olarak belirtilmektedir. Ödüllerden bahsedecek olursak birinciye 10.000 SKK, ikinciye 5.000 SKK, üçüncüye 2.000 SKK, sonrasında kalan 7 kişiye 500 sikke ödül aktarımı yapılacağı belirtilmektedir. Henüz sikkenin ortalama ico fiyatının 2 katı olduğunu düşünürsek bu tarz yeni bir oluşumda uzun vadede hangi fiyat aralığına gidebilir merak konusu.

Parifix Borsası için son ödüllü yarışma ise, Parifix tanıtımına olanak sağlayan en az 2 dakikalık tanıtım videosu yada en az 500 kelimelik blog yazısı yazıp sosyal ağlarda etkileşimini sağlamak. Blog yazılarında referanslı linkten kayıt yapıldığında bir beğeni sayılacaktır. En çok etkileşimi sağlayan kullanıcılara büyük ödül dağıtımı yapılacaktır. Daha detaylı bilgiyi blog.parifix.com adresinden edinebilir siniz. Dağıtılacak ödül detayı ise şu şekildedir;

  • Birinci olana 1 BTC, 10.000 KZE Coin, 10.000 XTG Coin, 5.000 UPC Coin
  • İkinci olana 0,50 BTC, 5.000 KZE Coin, 5.000 XTG Coin, 2.500 UPC Coin
  • Üçüncü olana 0,10 BTC, 2.500 KZE Coin, 1.000 XTG Coin, 1.250 UPC Coin
  • Tüm katılımcılara 10 SİKKE Coin, 50 XTG Coin, 25 UPC Coin dağıtılacak.

parifix cekilis

Parifix büyük yarışma sürecinin başlaması sonrası yerli kripto paralar Tuğracoin, Unimpeded Coin, Almeela Coin ‘de desteklerini belirterek ödülün artmasını sağladılar. Parifix son yarışması ile çıtayı sürekli yukarı çıkarmaya devam ediyor. Şu anda mevcut 3 yarışma ile hem kendi kripto parası olan Sikke hediye ederek, hemde BTC ve diğer yerli kripto paraları hediye ederek kullanıcı dikkatini çekecek gibi gözüküyor.

(Not: Makalemizde belirttiklerimiz bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.)

Bir Tepki

  1. İlkay 4 Şubat 2019

Cevap Ver