Dilara Gönder’in Tepkisi Sert Oldu

Eser Yenenler‘in sunduğu ‘Eyvah Düşüyorum’ programında yılbaşı etkinliğine katılan Dilara Gönder‘in canlı yapımda ayağı kırılmıştı. Eser Yenenler tarafından özür bekleyen Dilara Gönder sert çıktı desek yanlış olmaz herhalde. Programda yaşanan kaza durumundan sonra Eser Yenenler tarafından aranmayı bekleyen Dilara Gönder hiç aranmadığını dile getiren Dilara Gönder sitemini anlatmaktan çekinmedi.

Programda geçirdiği kazadan dolayı 2 ay boyunca yattığını anlatan Dilara Gönder, tv izlerken Cengiz Semercioğlu programında görüntüsüne denk geldiğini söyleyen Dilara Gönder kendisinin konusunun geçtiğini fakat Eser Yenenler‘in bişeyi yok biraz incindi o kadar deyip üzerinden geçmesine kırıldığını dile getirdi.

Peki Dilara Gönder Kimdir?

İzmir Bornova Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema bölümünden mezun oldu. 2007 yılından Aydın Doğan Vakfı tarafından iletişimciler için düzenlenen bir yarışmada DinleBul adlı program ile katılarak radyo dalında birinci seçildi.

Fenerbahçe Tv’ de MusicBox programı ile sunuculuk hayatına başlangıç yaptı. Sonrasında Lig Tv ye transfer oldu, sonrasında Formula 1 yarışlarında röportajları ile konuşuldu. Ünü sürekli artan Dilara Gönder bu sefer de Ntv Spor’ a transfer oldu.

Almancası ve İngilizcesi çok iyi olan Dilara Gönder 2014 yılında dizi sektörüne giriş yaptı. Sırayla Ne Diyosun, Sil Baştan ve Baba Candır dizilerinde rol aldı. Güzel olduğu kadar yetenekli de olan Dilara Gönder yer aldığı her sektörde güzel yerlere gelmeyi başardı. 

Sonrasında Acun Ilıcalı yarışmalarından Survivor ‘da olacak olmayacak derken bir çok mecrada adı sıkça geçmeye başladı. Beklendiği gibi Survivor ‘da yarışmadı belki ama Acun Ilıcalı onu farklı bir projede beraber çalışmaya ikna etti. Dilara Gönder şu anda TV8 ekranlarında Boksun Yıldızları programının da sunuculuğunu yapmakta olup Tv ekranlarında kalmaya devam ediyor. 

Sosyal medyada da adından sıkça söz ettiren Dilara Gönder kaç yaşında? Dilara Gönder 17 Haziran 1983 doğumlu olup Almanya ‘nın Herrenberg kentinde dünyaya gelmiştir. Bir diğer merak edilen soruda Dilara Gönder evlendi, Dilara Gönder kiminle evlendi? soruları sorulmaya başladı. Dilara Gönder 26 Aralık 2016 tarihinde İş adamı Saydam Değer ile nikah masasına oturdu. 

Dilara Gönder İnstagram hesabını da aktif kullanan bir ünlü olup, paylaşımları yeterince cesur olarak değerlendirilebilir. Oldukça da neşeli olan Dilara Gönder canlı yayında bazen gülme krizlerine de kapılabiliyor.

 

Dilara Gönder Posta gazetesi ile yaptığı röportajda cesur açıklamalarda bulundu. Çocuk ve kariyeri bir arada götüremeyeceğiniz belirten Dilara Gönder eğer çocuğu olursa bakıcı ile uğraşamam çocuğuma kendim bakarım ve kariyerimi kenara bırakırım dedi. 

Uzun süredir pilates yaptığından bahseden Dilara Gönder fiziğini buna borçlu olduğunu ve bunun yanında lisanslı bir sporcu olduğundan bahsetti. Aslında çok seksi olduğundan bahseden Dilara Gönder iş ve hayatın onu erkeksileştirdiğinden bahsetti. Bundan sonrası için Dilara Gönder yeni dizi çekecek mi? sorusuna ise eşinin dizilerde rol alması konusunda istekli olmadığını o yüzden dizi setlerine sıcak bakmadığını belirtti. 

Dilara Gönder ‘in bu kadar popüler olması yetenekleri ve güzelliği desek yanlış olmaz sanırım. Tv ekranlarından uzak kalsa da Acun Ilıcalı sayesinde Tv ekranlarına tekrar geri dönüş yapmış oldu. Hayranları ve fanları bu anlamda çok mutlu olduklarını belirtebiliriz. 

Dilara Gönder Kiminle Evli?

Biraz önce belirttiğimiz üzere 26 Aralık 2016 tarihinde Saydam Değer ile Slovenya ‘da evlendi.  İş adamı Saydam Değer ile nikah masasına oturduktan sonra instagram hesabından yaptığı paylaşımda  “Sevdiğim, aşık olduğum… İyi ki geldin hayatıma. Hoşgeldim eşim” diye yazarak paylaştı.

 

Cevap Ver