Bankacılık işlemlerinde karşılaşılan sorunlar, işlem öncesinde bilgilendirme, yasal mevzuatlar, bankacılık ürünleri, masraf ve komisyonlar gibi bir çok konuda makaleler yazarak tüketicinin istediği bilgiyi alabilmesi için çaba sarf ediyoruz. Amacımız hiç bir zaman taraf olmamak, bize hangi tarafta ihtiyaç var ise en kısa sürede sorunu çözüme ulaştırabilmek amacındayız.

Vizyonumuz, Piyasada yaşanan gelişmeler, yeni yönetmelikler, sorun yaşanan Bankacılık işlemleri gibi bir çok konuda Tüketici için en doğru bilgiyi ulaştırabilmek.

Misyonumuz, Kaliteli ve doğru yayıncılık ilkesiyle Finansal konularda en çok tercih edilen platform olabilmek. Bu süreç uzun sürecek de olsa bıkmadan, usanmadan kaliteli yayıncılık anlayışımızdan vazgeçmeden ilerlemek olacaktır. Bankalarda gerçekleştirilen işlemler ile tüketici tarafında oluşabilecek bilgi eksikliklerini giderebilmek gayemiz.

Kucukpara.com, yasalarımıza,telif haklarına ve kişilik haklarına saygı göstermeyi amaç edinmiştir. Sitemizde tüketiciyi rahatsız edebilecek yada yanlış yönlendirici olan yazılarımızın olduğunu düşünmeniz halinde iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz. Gerekli inceleme sonrası düzeltilmesi gereken kayıtlar düzeltilerek, bilgilendirme yapılacaktır. Sitemizdeki makale ve yorumlardan yazarlarımız sorumlu olup, bize haber yada basın bülteni iletmek için kucukpara@gmail.com yada iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.