Ziraat Katılım Bankası servis görevlisi alımı yapıyor

Ziraat Katılım Bankası personel alımına devam ediyor? İş ilanında Türkiye’ de bir çok ilde çalışmak üzere personel alım yapacağı belirtiliyor?

Ziraat Katılım Bankası yurt içindeki Genel Müdürlük halen açmaya devam ettiği şubelerinde çalıştırılmak üzere 200 Servis Görevlisi alımı gerçekleştirecektir.

İşin tanımı;

Bankadaki ürünlerin satışı,tanımı ve sonrasında gerçekleşecek operasyonel işlemleri yürütmek ve müşteriye gerekli hizmeti etkin sunmak olacaktır. Servis görevlisi olarak alınacak personeller en altı ay gişelerde asistan olarak çalışacaktır. Daha sonrasında personelin yeterliliğine göre operasyon yada pazarlama kadrolarında iş hayatlarına devam edebilecekler.

 • Personel alımında en etkili tercih alım gerçekleşecek bölgede ikamet eden personel olacaktır. (Personel alım sınavı sonrası mülakat adımına geçilmesi halinde personelin o bölgede yaşayıp yaşamadığı kontrol edilecektir.)
 • Şube tercihi yaparken sadece tek il tercihi yapılabilmekte olup, bu il içinde veya ilçelerinde görev verilebilecek olup, bu insiyatif Ziraat Katılım Bankasında olacaktır.
 • İşe alım sonrası farklı bir ile tayin taleplerinde öncelikli olarak zorunlu nedenler yada o bölgede oluşacak personel ihtiyacı sonrası gerçekleşebilecektir. O yüzden başvuru tercihleri önem arz etmektedir.
 • Gerçekleşecek mülakatlar sonrası başarılı olan adaylar Ziraat Katılım Bankası ihtiyaçlarına göre açılışı yapılacak şubelerde görevlendirilecekler.
 • Personel alımı için sınav ve mülakat adımları olacaktır.
 • İşe alım için sınavlar Anadolu Üniversitesi tarafından yapılacak olup sınavlar Ankara, Erzurum, Gaziantep, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir ve Samsun’ da gerçekleşecektir.
 • Adaylar seçim yaptıkları merkezlerde sınava girecekler.
 • Ziraat Katılım Bankası duruma göre personelin sınava gireceği yeri personele bilgi vermek kaydı ile değiştirebilir.
 • Aranan şartlar personelin TC vatandaşı ve 01.01.1986 ve sonrasında doğmuş olması ve Üniversitelerin 4 yıllık Fakültelerinden mezun olan veya denkliği ilgili makamlar tarafından onaylanmış olan Yabancı Üniversiteler tarafından mezun olmak yada işe alım tarihinde mezun durumda olacaklar.
 • Kamu haklarında yasak bulunmamak
 • Türk Ceza Kanunun 53. maddesine göre belirtilen haklarından yoksun olmamak

Yukarıda belirtilen şartları sağlayan ve Ziraat Katılım Bankası şubelerinde ve Genel Merkezlerinde görev almak isteyen personeller işe alım için aşağıdaki linkten başvurularını gerçekleştirebilirler. Personellerin başvuru yaparken belirtilen şartları sağladıklarını detaylı kontrol etmeleri sınava girmek istedikleri ve çalışmak istedikleri İl bilgisini detaylı kontrol ederek başvuru yapmaları gerekmektedir. İlk toplu alım olarak 200 personel alımı gerçekleşecek olup, muhtemelen sonrasında büyüme stratejilerine göre alımlar daha artabilecektir.

 

Servis Görevlisi unvanı için 27 Şubat 2016 Cumartesi günü gerçekleşecek sınava girecek personel adayları 75 TL sınav ücretini 21 Aralık 2015-08 Ocak 2016 tarihleri aralığında Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası Şubeleri ile Ziraat Bankası internet şubesinden Ziraat Katılım Bankası Servis Görevlisi Sınavı açıklaması ile, TC Kimlik Numarası, Ad Soyad, doğum tarihi ve cep telefonu bilgileri verilerek yatırılması gerekmektedir.

Ziraat Katılım Bankası iş başvurusu yapmak için ekteki linkten faydalanabilirsiniz.

http://www.ziraatkatilim.com.tr/bankamiz/insan-kaynaklari/Sayfalar/ise-alim.aspx

 

 

7 Yorumlar

 1. recep 3 Ocak 2016
 2. furkan 3 Ocak 2016
 3. cazibe 7 Ocak 2016
 4. galyalı 8 Ocak 2016
 5. bekir 13 Ocak 2016
 6. şenay 15 Ocak 2016
 7. terzi 16 Ocak 2016

Cevap Ver