Ziraat Katılım Bankası 2016 yılında hangi illerde şube açacak?

Ziraat Katılım Bankası şube açılışlarına hız kesmeden devam ediyor, yeni şubeler hangi illerde açılacak?

Ülkemizde işsizlik oranlarının bu kadar yüksek olduğu bir ortamda malum her evde iş arayan bir genç var desek yanlış olmaz herhalde. Ziraat Bankasının bu kadar büyük bir yelpazede şubeleri olduğunu biliyoruz. Finans piyasasına 2015 yılında giren Ziraat Katılım Bankası, Katılım Bankacılığı alanında yeni bir atılım yapmak istiyor.

Şube açılışlarına açıldığı günden bu yana hız kesmeden devam eden Ziraat Katılım Bankası 2016 yılında da şube açılışlarına devam ediyor. İlk şubesini İstanbul Eminönü’ de açan Ziraat Katılım Bankası‘ nın İstanbul’ da 10 şube, Ankara’ da 4 şube olmak üzere toplamda 22 şubesi ile Bankacılık işlemlerine devam ediyor.

Faaliyetlerine 29.05.2015 tarihinde başlayan Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın liderliğinde ilk 7 ayda 22 şube sayısına ulaştı. 2016 yılında personel alımına da hız veren Banka bölgesel alımlar yapmak için sınavlar yapmaya başladı.

Ziraat Katılım Bankası yeni şubelerini nerelerde açacak? 

Adana – Adıyaman – Afyon – Aksaray – Amasya – Ankara – Antalya – Aydın – Balıkesir – Batman – Bingöl – Bolu – Burdur – Bursa – Çankırı – Çorum – Denizli – Düzce- Edirne – Elazığ – Erzincan – Erzurum – Eskişehir – Gaziantep – Hatay – Isparta – İçel – İskenderun – İstanbul – İzmir – Kahramanmaraş – Karabük – Karaman – Kayseri – Kırıkkale – Kocaeli – Konya – Kütahya – Malatya – Manisa – Mardin – Muğla – Nevşehir – Ordu – Osmaniye – Rize – Sakarya – Samsun – Siirt – Sivas – Şanlıurfa – Tekirdağ – Trabzon – Uşak – Van – Yalova – Yozgat – Zonguldak

 

Toplamda 58 ilde personel alımı gerçekleştirecek olan Ziraat Katılım Bankası açılışı yetişebilecek olanları 2016 yılında faaliyet izinleri yetişmeyenler için bir sonraki yıla sarkacak şekilde alımlarına devam edecektir. Banka stratejisine göre öncelik İller olmak üzere sonrasında ilçelerde açılacak şube açılışları sonrası personel alımı için mutabakata vardığı adayları bu ilçelerde de görevlendirme yapabileceğini sitesinde başvuru yapacak kişilere duyurdu.

 

Ziraat Katılım Bankası hangi illerde şubeleri var yazımız ektedir;

https://www.kucukpara.com/gundem/ziraat-katilim-bankasi-subeleri-acildi-mi-hangi-illerde-subeleri-var/

9 Yorumlar

  1. burak 5 Ocak 2016
  2. Ertuğrul 6 Ocak 2016
  3. sami 6 Ocak 2016
  4. Beril 1 Kasım 2016
  5. ezel 10 Ocak 2017
  6. Asım 5 Şubat 2017
  7. Burak 5 Şubat 2017
  8. UFuk 5 Şubat 2017
  9. Emine 5 Şubat 2017

Cevap Ver