12 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Genel

40 yaş altı En Zengin Patron

40 yaş altı En Zengin Patron

Ekonomi dergisi Forbes, Türkiye’nin en zengin 100 ismini açıkladı. 1982 doğumlu Erden Timur, Forbes’ın bu yıl açıkladığı ‘En Zengin 100 Türk’ listesinin 40 yaş altı en zengin patronu olarak dikkat çekiyor.

Ekonomi dergisi Forbes’in ‘En Zengin 100 Türk’ listesinde ilk sırayı 2,9 milyar dolar Serveti ile Murat Ülker aldı. Bu yıl İlk 100’e 18 yeni isim girdi. 400 milyon dolar servetiyle Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, listede 40 yaş altı en zengin patron olarak dikkat çekiyor.
1982’de Mersin’de doğan ve orta öğrenimini Tarsus Amerikan Koleji’nde tamamlayan Timur, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu’.

Foldhome ve Foldoffice konseptlerinin yaratıcısı, aynı zamanda Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, listeye 400 milyon dolarlık serveti ile 100. sıradan girmeyi başardı.

Erden Timur’un yönetiminde yer aldığı Nef, 5 Aralık’ta Seyrantepe Nef 39 projesinin 2 saatte satmış ve 47 milyon lira hasılat elde etmişti.

 

Bir boomads icerigidir 

BUNUNLA İLGİLİ:  Su Kaçağı Tespiti Kaç Para
About Author

Finansçı

6 Comments

  • Bir Projenin 2 saatte satılması ne demek ilginçmiş ilk defa okudur resmen takdirlik bir başarı

  • 40 yaş altı bu kadar zengin birisinin aileden zengin olacağını düşünmüştüm Ancak iyi de bir bölüm okuyarak kendi tırnakları ile gelmiş

  • aklını kullanarak bir yerlere gelen insanlar bunu ticari deha ile yapıyorsalar hak ediyorlar demektr.

  • Adam benle aynı yaşta tebrik ediyorum bırakında zengin olsun bahsettiğiniz satış başarısı nadir görülebilecek cinsten

  • Yaşı küçük olmasına ragmen zengin ne yaparsın belki birgün bizde zengin oluruz.

  • Hedef kitle doğru analiz edilerek yapılan ve ülkemizde ilk defa uygulanan 4 adet NEF buluşu sayesinde satış grafiğini yükseltmiş.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir