7 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Artık İnternetsiz ortamlar da Facebook kullanılabilecek

Artık İnternetsiz ortamlar da Facebook kullanılabilecek

Dünya’da bir çok kullanıcısı olan en eski ve popüler sosyal platform olan Facebook artık internetsiz yada internetin az çektiği yerlerde (metro, tünel) kullanılabilecek.

Facebook düzenli olarak yeni haberler ile ilgili paylaşımlar yaptığı haber odası sitesinde yayınladığı duyuru da ‘haber takviyesi’ adını verdikleri uygulamadan bahsettiler.

metro

Metro ve Tüneller artık Facebook kullanmaya engel teşkil etmeyecek

Yayınlanan bildirimde, “Amacımız, insanların kendileri için en değerli hikayelerle bağ kurmalarına yardımcı olmaktır. Artık Facebook kullanıcıları, internetsiz ortamlarda veya internetin zayıf olduğu metro, tünel gibi yerlerde de habersiz kalmayacaklar” olarak belirtildi.

Firma Facebook üyelerinin internetin az çektiği veya internetin olmadığı durumlarda, kullanıcıların yorumda bulunabilecekleri sonrasında internetin aktif olduğu ortamlarda sisteme entegre edilerek diğer kullanıcılar tarafından görülebileceği belirtildi.

 

BUNUNLA İLGİLİ:  Datça da mutlaka gidilmesi gereken koy hangisi?
About Author

Finansçı

2 Comments

  • bu iş çok sıkıntı oluyor çok güzel bir yenileme olmuş tez zamanda olur inşallah

  • Her yerden Facebook Çekmesi demek Facebook’un daha çok reklam satabilmesi demek nefret ediyorum bu yolunacak tavuk potansiyelinde olmamıza

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir