18 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Atatürk Havalimanı nda patlama

Atatürk Havalimanı nda patlama

Atatürk Havalimanı’ nda gerçekleşen bombalı saldırı sonrası 10 kişi hayatını kaybetti. Şu an için 60 yaralı Vatandaşın olduğu bildirilirken ölü ve yaralı sayısının artmasından korkuluyor.

Atatürk Havalimanı‘ nda gerçekleşen Canlı bomba saldırı sonrası gerçekleşti. Canlı Bomba Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminali çıkış bölümünde Kaleşnikof silah ile etrafa ateş açtı, sonrasında patlattığı bomba ile Havalimanını kana buladı.

Anadolu Ajansının geçtiği haberlerde 10 Vatandaşımızın hayatını kaybettiği, 6 sı ağır yaralı olmak üzere 60 vatandaşın yaralı olduğu bildirildi. İlerleyen saatlerde yaralı ve ölü sayısının artmasından korkuluyor.

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada bombalı saldırının gerçekleştiği zamanda 3 adet Ambulansın Atatük Havalimanı na aktarıldığı, sonrasında 46 adet Ambulans sevk edilerek tüm yaralı vatandaşların Bölge Hastanelerine aktarıldığı belirtildi.

Dış hat terminalinin şu anda uçuşlara kapatıldığı belirtilirken, Bomba ekiplerinin bölgeye sevk edilerek farklı bir risk olup olmadığının kontrolü yapılmaktadır. Diğer yolcuların Havalimanı’ ndan tahliye edildikleri belirtilirken hayatın nasıl normale döneceğini ilerleyen saatlerde izleyeceğiz.

Devlet Hava meydanı yetkililerinden ismini vermeyen bir kişi ise, 2 adet Canlı bombanın olduğunu belirtirken bir tanesinin Otopark bölümünde diğerinin ise Dış hatlar kısmında patladığını belirtti.

Bekir Bozdağ konu ile Meclis’te yaptığı açıklamada olayı gerçekleştirenleri kınadığını iletti.

BUNUNLA İLGİLİ:  Telera Ödeme Kuruluşu A.Ş. faaliyet izni tamam
About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir