8 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Avrupa nın en büyük takımı Real Madrid

Avrupa nın en büyük takımı Real Madrid

2015-2016 sezonu Uefa Şampiyonlar Ligi finalinde karşı karşıya gelen Real Madrid ile Athletico Madrid, normal süresi 1-1 biten maçta penaltı atışları ile kazanan Real Madrid oldu.

Merakla beklenen Şampiyonlar Ligi finalinde 90 dakikası 1-1 biten maçta Real Madrid penaltılarda 5-3 kazanarak 2016 sezonu Uefa Şampiyonlar Ligi Şampiyonu oldu. Milano da gerçekleşen final maçında 90 dakika sonunda takımlar birbirine üstünlük sağlayamadı. Uzatmaya giden maçta 30 dakikalık bölümde de gol sesi çıkmayınca penaltı atışlarına giden Final maçında Athletico Madrid 5-3 yenilerek Şampiyonluktan oldu.

Uefa Şampiyonlar Ligi final maçında 15.dakika da Sergio Ramos 15.dakikada takımını öne geçirirken, Athletico Madrid ‘de beraberliği 79.dakikada Carrasco getirdi. Penaltılar ile kazanan Real Madrid olurken 2016 Avrupa’ nın en büyük takımı olduğunu da kanıtlamış oldu.

BUNUNLA İLGİLİ:  İstanbulkart aylık yükleme tutarları ne kadar oldu?
About Author

Finansçı

2 Comments

  • Güzel bir maçtı özellikle ilk yarı heyecanlıydı. Zidane’ın gelişi ile Real madrid bir yükselişe geçti.

  • 79.dakikada Carrasco getirdi. Penaltılar ile kazanan Real Madrid olurken 2016 Avrupa’ nın en büyük takımı olduğunu da kanıtlamış oldu yorumu yapılabilir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir