Migros Fastpay Ödemesine 10 TL İade Kampanyası

Son dönemde adını sıkça duyduğumuz dijital ödeme uygulaması fastpay yine tüketiciye yeni bir indirim sunuyor. Sırasıyla A101, elektrik fatura ödemeleri, İstanbulkart ve Kentkart yüklemeleri, Burger King, Köfteci Yusuf, Sbarro, Popeyes, Rossman, Colins, Civil, Kahve Dünyası, Arbys, Usta Dönerci gibi bir çok firmada tüketiciye aktarılan iadeler ile ağını geliştiren bir uygulamadan bahsediyoruz. Denizbank avantajı ile yoluna hızla devam ediyor diyebiliriz.

Özellikle 2020 yılında sundukları yeni kampanyalar ve yeni market ağıyla bir çok kurumsal firma ile beraber Migros ‘da  bu zincire dahil oldu. Migros market ağında bir çok market ile beraber fastpay ağına katıldı ve temassız ödeme ağında yeni bir hava yarattı desek yanlış olmaz sanırım. Korona döneminde daha popüler hale gelen fastpay uygulamasından yapılan işlemler, fastpay cüzdan hesabınıza bir hafta içerisinde iade olarak aktarılmaktadır.

Fastpay Migros İade Kampanyası Nedir?

Son 8 aydır market harcamalarının çok arttığı bu Korona döneminde fastpay kullanıcıları için mükemmel bir kampanya. Bir kaç aydır evden alışveriş dönemine de adapte olduğumuz bu dönemde nakit para yada kredi kartına, posa temas etmeden ödeme kolaylığı avantajından faydalanabilirsiniz. Migros ‘da ödemeyi fastpay uygulamasından QR kod ile ödeyerek 10 TL iade kazanabilir siniz. 1 hafta içerisinde fastpay bakiyenize 10 TL iade gelsin.

Tüm Migros mağazalarında geçerli olan bu kampanya ile QR kod ile yapılan harcamalarınızda yapılan işlemden sonra bir hafta içerisinde 10 TL fastpay cüzdan hesabınıza iade edilir. Fastpay ile Migros ‘larda QR kod ile yapılacak ödemelerde Denizbank kredi kartı ile günlük 1.500 TL harcama limiti, diğer kredi kartlarında ise 1.000 TL günlük harcama limiti mevcuttur. Kampanya Migros ‘da yapılacak 25 TL üzeri ilk ödemede geçerli olup bir kullanıcı kampanyadan sadece bir kez faydalanma hakkına sahiptir.

Fastpay İle Migros ‘da 10 TL İade Nasıl Alınır?

Öncelikle fastpay uygulamasını Google Play yada Apple Store ‘dan indirmeniz gerekmektedir. Gerekli kullanıcı bilgilerini girdikten sonra herhangi bir Bankaya ait kredi kartını sisteme eklemeniz gerekiyor. Sonrasında hızlı işlemler menüsünde Öde/Yükle sekmesini tıklayın. Çıkan bölümden QR kod işaretli işyeri ödemesi yap sekmesi tıklanır. İşlemler bu kadar basit olup ödemeyi yapacağınız personeli işlemden önce fastpay ile yapacağınızı söylemeyi unutmayın.

Bu işlemi yaptığınızda bir QR kod sayfası açılacaktır. Migros çalışanlarına bu kodu gösterdiğiniz de ödeme işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Sonrasında başka bir şey yapmanıza gerek yok. Artık uygulamayı indirip fastpay ailesine katıldığınıza göre diğer kampanyalardan faydalanmaya devam edebilirsiniz. Fastpay ailesine katılan diğer market kampanyalarına ait detaylara ulaşmak için ekteki makalelerimize göz atabilirsiniz.

Migros ‘da Hangi Durumlarda Fastpay İadesi Geçerli Değil?

Evet fastpay internet sitesinde bu kampanya dahilinde geçerli olmayan herhangi bir durum paylaşılmamış. Kampanyanın geçerli olduğu tek şart 25 TL üzeri alışverişlerde geçerli olduğu. Bu durumda 25 TL altında yapılan harcamalar kampanya kapsamında iade için değerlendirmeye alınmazlar. 3 ay içerisinde kullanılmayan hediye tutarları fastpay tarafından iade alınabilir. O yüzden kazandığınız bakiyeleri 3 ay dolmadan kullanmayı unutmayın.

Migros 10 TL İade Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerli?

Migros ile Fastpay arasında gerçekleştirilen kampanya 30.12.2020 tarihine kadar geçerli olup yapılacak ilk ödeme işlemi için geçerlidir. Kampanyadan tüm fastpay kullanıcıları fayda sağlayabilir. Fastpay Kampanya şartlarını değiştirme hakkına sahip olup kim bilir belki sürede uzayabilir. Kampanya sona ermeden bu iade kampanyasından faydalanabilir siniz. Harcama tutarı ile ilgili sınırlama 25 TL olarak belirtilmiş olup bu tutarı harcayarak 10 TL iade kazanabilir siniz.

QR Kod İle Ödeme Nasıl Yapılır?

QR kod ile ödeme yapmak için farklı bir işlem yapmanıza gerek yok. Biraz önce belirttiğimiz sekmeleri kullanarak otomatik QR kod oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. QR kod 1 dakika geçerli olup o anda kullanmazsanız hemen ardından yeni bir QR kod oluşturulur. Ödemenizi yaptığınız zaman uygulamayı kapatabilirsiniz. Yapmamanız durumunda da belirli bir süre sonunda uygulama kendini otomatik olarak kapatmaktadır.

Ödemenizi yaparken seçili olan Kredi kartınızdan yada hesabınıza tanımlı fastpay vadesiz bakiye hesabından ödeme yapabilirsiniz. QR kod ile ödeme işleminden önce telefonunuzda otomatik döndürme fonksiyonunu açmayı unutmayın. Vadesiz hesap ile ödeme yapabilmek için Denizbank ‘da hesabınız bulunması gerekmektedir. Fakat kredi kartları ile yapılan ödeme işlemlerinizde hangi Banka kartınız tanımlı ise onunla ödeme yapabilir siniz.

Fastpay ve Migros ‘dan iş birliği ile Migros ‘da QR ‘la ödemeye 10 TL hediye, Fastpay & Migros kampanyası QR ile ilk ödemeye 10 TL iade fırsatını kaçırmayın. Büyük harcamalar yapmadan Fastpay uygulaması ile bir çok kampanyadan yapacağınız alışverişler ile fayda sağlayabilir siniz.

migros,fastpay

7 Yorumlar

  1. Aynur 26 Kasım 2020
  2. Şeyma 26 Kasım 2020
  3. Cansu 27 Kasım 2020
  4. Aslı 27 Kasım 2020
  5. Tugba 29 Kasım 2020
  6. Alican 30 Kasım 2020
  7. Cengizhan 30 Kasım 2020

Cevap Ver