10 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Beşiktaş Deniz Müzesi Giriş Ücreti Ne Kadar?

Beşiktaş Deniz Müzesi Giriş Ücreti Ne Kadar?

Türkiye’ nin Denizcilik alanındaki en büyük Müzesi olarak bir adım önde olan Beşiktaş Deniz Müzesi giriş ücreti 2022 yılında ne kadar?

Denizcilik alanında Türkiye’de en büyük, içindeki koleksiyonlar bakımından ise Dünya’da saygın bir yere sahip olan Beşiktaş Deniz Müzesi bu alana ilgi duyanlara hizmet veren bir müze. İçerisinde 20 bin adet eser bulunan Deniz Müzesi, Deniz Kuvvetlerine bağlı olarak hizmet vermektedir.

Türkiye’ deki ilk askeri müze olarak farklı bir yere sahip olan Deniz müzesi, 3 katında Ana sergi binası, galeri,çocuk odaları, sinevizyon odaları gibi bir çok artısı ile 20.000 m2 lik alanda kurulu bir müzedir.

Beşiktaş Deniz Müzesi Giriş Ücreti 2022

İsmi Deniz müzesi olarak belirtilse de Beşiktaş ile özdeşleştiği için Beşiktaş Deniz Müzesi olarak dile getirilmektedir. Beşiktaş Deniz Müzesi 2022 ücret tarifesinde ise yetişkinler için 13,00 TL belirtilmesine rağmen öğrenciler için ücretsiz gezilebilecek bir müze.

Giriş ücretinin yanı sıra içeride ekstra ücretler de alınabilmektedir. Sıralamak gerekir ise, Fotoğraf çekim ücreti 26 TL, Video çekim ücreti 52 TL olarak ödenmektedir.

Beşiktaş Deniz Müzesine nasıl gidilir?

Beşiktaş- Kadıköy vapur iskelesinden çıkınca sağ çaprazında, Beşiktaş- Üsküdar vapur iskelesinden çıktığınızda sol çaprazda kalan Deniz Müzesi çok kolay bulunabilecek merkezi bir yerde desek yanlış olmaz sanırım.

Beşiktaş Deniz Müzesi ziyaret saatleri

Yılbaşı ve Dini bayramlarda ilk gün ve pazartesi’ leri kapalı olan Deniz Müzesi, Hafta içi 09:00 ile 17:00 arası Hafta sonu 10:00 ile 18:00 arası ziyaret edilebilmektedir.(Yaz saati uygulamasında) Yaz saati uygulamasının dışında kalan dönemler hafta sonu 09:00 ile 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Korona sebebiyle kapalı olduğu iletilmekte olup gitmeden teyit etmenizde fayda var.

BUNUNLA İLGİLİ:  Düzenli ödeme talimatı nedir?

 

Beşiktaş Deniz Müzesi Adres ve Telefon

Deniz Müzesi Komutanlığı

Sinan Paşa mah. Beşiktaş cad. 6/1

Beşiktaş/İstanbul

Beşiktaş Deniz Müzesi Konum


Miniatürk giriş ücreti 2021 yazımızı okumak için tıklayın

Miniatürk giriş ücreti

About Author

Finansçı

0 Comment

  • 11. Beşiktaş Deniz Müzesi giriş ücreti 2020 – Kucukpara.com

  • Deniz müzeside tarih severler için ideal. Deniz müzesi giriş ücreti de normal en azından

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir