22 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Burak Özçivit için işler yolunda gitmedi

Burak Özçivit için işler yolunda gitmedi

Burak Özçivit Gültepe’ de açmış olduğu Balibey restoranını zararına devir etmek zorunda kaldı.

Burak Özçivit yaklaşık 2 yıl önce İstanbul Gültepe’ de açmış olduğu Balibey restoranını devir etti. 750 bin Türk Lirası harcayarak açmış olduğu Balibey Döner restoranını devir etmek için sahibinden.com sitesine verdiği ilan konuşulmuştu. 

balibey doner devir edildi

Büyük umutlar ile ticaret hayatına giren Burak Özçivit bu süreçte çektiği dizi, sinema filmleri ve reklamlar derken çok yoğun bir çalışma temposunda iş yeri ile fazla ilgilenme fırsatı yakalayamamıştı. Yol yakınken bu işten çıkma kararı alan Burak Özçivit ‘in devir işleminden dolayı 250 bin Türk Lirası zarar ettiği belirtiliyor.

Bu sektörden çıkmak istemeyen Burak Özçivit yeni bir restoran açarak aile fertlerine emanet ederek bu şekilde devam etmeyi düşündüğü konuşuluyor.

BUNUNLA İLGİLİ:  Bankaların Çek Tahsil Masrafları Ne Kadar? En Uygun Banka Hangisi?
About Author

Finansçı

3 Comments

  • Restoran işi riskli oluyor açacaksan popüler bir mekanda açman gerekiyor. Bazende her şey tam olsa bile olmuyor.

  • İşler her zaman yolunda gidecek diye bir kural yok sonuçta bu olmassa bir dahaki sefer dener sonuçta kazandığı para ile yatırım yapma yolunu seçmek yapılması gereken

  • Demek ki ne imiş herkes kendi başarılı olduğu işte devam etmeli imiş 🙂 Şaka bir yana o restoranı zaten babası işletmiyor muydu

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir