23 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Denizbank emekli müşterilerine ücretsiz tıbbi danışmanlık hizmeti

Denizbank emekli müşterilerine ücretsiz tıbbi danışmanlık hizmeti

Emekli maaşını Denizbank tarafından alıyor iseniz Banka Medline tarafından bir yıl süre ile ücretsiz tıbbi danışmanlık hizmeti sunuyor

Bizleri büyüten analarımız, babalarımız ve diğer büyüklerimiz için emekli olduktan sonra geçim derdi başlıyor. İlk emekli olduktan sonra maaşımı hangi Bankadan almalıyım hangisi bana daha çok avantaj sağlıyor gibi bir çok soru işareti oluşuyor kafalarında.

Her Bankanın emekli müşterilerine sağladığı bir çok avantaj mevcut, bizde bugün bunlardan bir tanesinden bahsedeceğiz. Biliyorsunuz artık emekli olan çalışanlar ilk maaşlarını Denizbank aracılığı ile almaya başlıyorlar. Emekli müşteriler Denizbank ile devam etmek isterlerse 3 yıl boyunca kalacağını taahhüt ederek 300 TL promosyon ödemesi ile maaşlarını almaya devam ediyorlar. Farklı Bankaya taşımak isteyenler ise sistem girişlerini yaparak maaş hesaplarını farklı Bankalara taşıyabiliyorlar.

Emeklilere ücretsiz tıbbi danışmanlık hizmeti kim veriyor?

Maaşını Denizbank aracılığı ile alan emekliler için Bankanın çok güzel bir uygulaması var. Kısaca üzerinden geçmek gerekir ise doktora gidemeyen fakat bir çok kronik rahatsızlık yada evham sorunu olan büyüklerimiz için doktora gitmeden evden telefon ile şikayetlerini dile getirerek sorunlarına çözüm önerileri alabiliyorlar.

Eğer 22.09.2015 tarihinden sonra ilk maaşınızı Denizbank aracılığı ile aldıysanız 1 yıl boyunca Medline tarafından 1 yıl boyunca ücretsiz tıbbi danışmanlık hizmeti alabiliyorsunuz. Günün her saatinde 444 12 12 numaraları telefondan yaşadığınız sağlık sorunu için ücretsiz olarak Medline çalışanı doktorlardan rahatsızlığınız ile ilgili bilgi ve gerekir ise yönlendirme konusunda yardım alabilir siniz. Tereddüt edilen bir durum olması durumunda Bankanın sitesinden konu ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Emekliler için Ücretsiz Tıbbi Danışmanlık detayları neler?

  • Bir anda gerçekleşen yada sürekli yaşadığınız sağlık sorunları için konu ile ilgili bilgi sahibi bir doktora danışma imkanı sunuyor.
  • Sizinle yada bir yakınınız ile ilgili bir hastalık konusunda, hastalığın seyri ve neler yaşayabilieceğinize dair gerekli yönlendirme ve işinize yarayacak tıbbi bilgi
  • Sürekli gittiğiniz doktorun istediği tetkikleri yada tahlil sonuçlarını bu hattan görüşeceğiniz konu ile ilgili alakalı doktorlardan yorum alabilir siniz.
  • Sürekli gittiğiniz doktorun size yazmış olduğu ve kullandığınız ilaçlar ve yan etkileri olup olmadığı konusunda ilgili doktorlardan bilgi alabilme imkanı sunuyor.
BUNUNLA İLGİLİ:  Bankalar Arası Altın Hesabı Transferi Yapılabilir Mi?

 

Emekli maaş aktarım kampanyalarında en avantajlı olan Banka hangisi yazımız faydalı olabilir;

 

https://www.kucukpara.com/hesap-isletim-ucretleri/emekli-maas-aktarim-kampanyalarinda-en-avantajli-hangisi/

About Author

Finansçı

2 Comments

  • Emekliler için birçok uygulama çıkartarak göz boyuyorlar. Ziraat’tan ayrılmamak gerek bence.

  • Evet 1 yıllık tedavi hediye ediyor fakat ardından ücreti karşı uzatılıyor o sağlık poliçesi

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir