12 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Garanti Bankası Müşteri Memnuniyeti bölümünde çalışacak personel arıyor

Garanti Bankası Müşteri Memnuniyeti bölümünde çalışacak personel arıyor

Şu an piyasa koşullarına bakacak olursak işe girmek bir hayli zorlaştı diyebiliriz. Özel sektör de personel alımının büyük bir kısmını Bankalar sırtlıyor desek yanlış söylemiş olmayız herhalde. Ne mezunu olursanız olun Bankacılık sektörü bu anlamda yeni iş hayatına girecek olanlar için kucak açıyor. Ülkemizde çoğu kişi bitirdiği okul ile alakalı işlerde çalışma şansı yakalayamadığı için farklı sektörlerde kendilerine fırsat yaratmaya çalışıyor.

Bu sektörlerden en büyüğü de Bankacılık sektörü içeriğinde Finans, muhasebe, satış, iç hizmetler, yan hizmetler, güvenlik gibi bir çok dalda personel istihdam ettiği için her alandan iş arayan kesime hitap ediyor. O yüzden Bankacılık sektörü istihdam konusunda ülkemizde büyük bir yük üstleniyor. Sürekli şube açılışı iş yükünün artışı sonrası Genel Müdürlük kadrolarının büyümesi neticesinde personel alımı her yıl yükselerek devam ediyor.

Garanti Bankası Müşteri Memnuniyeti departmanında çalışacak personel alımı yapacak.

Garanti Bankası çatısı altında çalışmak isteyen adaylar için iş detayı, müşterilerin iletişim merkezini arayarak öneri,şikayet, sorun, teşekkür gibi isteklerini değerlendirmeye alarak veri tabanına giriş yapmak, konuyu ilgili ekiplere ileterek süreç hakkında müşteriyi bilgilendirmek olarak belirtebiliriz.

  • En az Önlisans mezunu ,
  • 30 yaşını aşmayan,
  • Tercihen İstanbul Avrupa yakası ikametli,
  • Askerlik görevini tamamlamış yada en az 1 yıl tecilli(erkek adaylar için),
  • İkna becerisi, empati yeteneği yüksek,

Ekteki şartları sağlayan personel adayları zaman geçirmeden aşağıdaki linkten Garanti Bankasına iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Garanti Bankası iş başvurusu linki;

http://www.yenibiris.com/garanti-bankasi/musteri-memnuniyeti-musteri-temsilcisi-is-ilani/573082

BUNUNLA İLGİLİ:  Özel okullarda okuyan öğrenciler için Eğitim Öğretim Desteği başvuruları başladı
About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir