7 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Groupon Türkiye pazarından çıkıyor aldığınız kuponlar ne olacak?

Groupon Türkiye pazarından çıkıyor aldığınız kuponlar ne olacak?

Groupon Türkiye Müdürü Nicola Cattarossi, IVP, Southern Europe imzalı Groupon kullanıcılarına gönderilen bildirimde 24 Ağustos itibariyle karlılık azaldığından dolayı Türkiye pazarından çıktıklarını açıkladı. Faaliyetlerine son vermesine rağmen daha önce alınan kuponların çalışılan firmalar ile geçerliliğini sağlayacağını, talep edilmesi halinde 0850 2225477 numarayı arayarak ücreti iadesi yapabileceklerini açıkladı. 24 Ağustos 2015 e kadar alınan ürünlerin sevkiyatının devam ettiği fakat iade yapılması durumunda bu işlemlerin 30 Eylül 2015 tarihine kadar yapılması gerektiği konusunda bilgi verilmiş.

Groupon aracılığıyla aldığım kuponları iade edebilir miyim?

Groupon aracılığıyla almış olduğunuz ürünleri kullanım tarihi itibariyle kullanabilirsiniz. Talep etmeniz halinde firma çağrı merkezlerine yapacağınız talebe istinaden tutar iadesi de yapabilecekleri konusunda müşterilerine bildirimde bulundu.

Türkiye kullanıcılarına gönderilen metin ektedir.

Türkiye pazarını detaylı olarak inceledikten sonra, 24 Ağustos 2015 tarihi itibariyle buradaki faaliyetlerimize son verme kararı aldık. Bu yüzden sizlere ileride daha fazla fırsat sunamayacağımızı üzülerek belirtiyoruz.

Bu kararı almak bizim için hiç kolay olmadı. Türkiye’deki faaliyetlerimizin gelişme oranı ve potansiyel büyüme oranı ile mevcut ekonomik durumu göz önünde bulundurarak bu kararı almak zorunda kaldık. Yakın gelecekte karlı bir faaliyet ortamı göremediğimiz için hepimiz için zor olan faaliyetlerimizi durdurma kararını aldık.

24 Ağustos 2015 itibariyle müşterilerimize yeni fırsatlar sunamayacağız. Satın almış olduğunuz ve henüz paraya çevrilmemiş fırsat kuponlarınız hala geçerliliğini korumaktadır ve her bir fırsat için belirlenen tarihe kadar iş ortaklarımız kuponlarınızı kabul edecektir ve işleme alacaktır. Tercih ederseniz Info@sehirfirsati.com adresine e-posta göndererek veya 0850 2225477 hattını arayarak bizlere ulaşabilir ve kuponunuza ödediğiniz ücreti tamamen geri alabilirsiniz.

24 Ağustos 2015 tarihine kadar satın alınan eşyaların sevkiyatına devam edilecektir. Satın aldığınız bir eşyayı iade etmeniz gerekiyorsa, 30 Eylül 2015’ten önce iade etmeniz rica olunur.

BUNUNLA İLGİLİ:  Altın Alırken Vergi Kesintisi Ödemeden Kurtulabilir Miyim?

Yardım veya detaylı bilgi için, Info@sehirfirsati.com adresine e-posta göndererek veya 0850 2225477 danışma hattımızı arayarak müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Şimdiye kadar geçen süre içerisinde sizi de Groupon müşterisi olarak görmekten mutluluk duymaktayız. Bizlere bu süreçte göstermiş olduğunuz destek için çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Nicola Cattarossi, IVP, Southern Europe Groupon Türkiye Müdürü

About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir