22 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Genel

İnternet Üzerinden Vodafone Fatura Sorgulama

İnternet Üzerinden Vodafone Fatura Sorgulama

Mobil telefon hattı pazarının en önemli çıkışlarını yapan ve büyük bir kullanıcıyı etkisi altına alarak yaptığı kampanyalar ile vatandaşların beğenisini kazanan Vodafone’nun bir diğer önemli özelliği de internet, telefon veya birçok noktadan vodafone tl yükleme imkanıdır.

Aylık olarak kesilen faturalar için o döneme ait ne kadar harcama yapmışsanız onu ödediğiniz vodafone fatura sorgulama işleminde isterseniz Vodafone’nun resmi internet sitesi üzerinden veya e-mail, posta, sms, arama gibi iletişim araçları ile de faturanızı öğrenebilirsiniz ve bu sayede vodafone fatura cezası yemezsiniz. Böylelikle Vodafone fatura sorgulama işlemleri her açıdan vatandaşlara büyük kolaylık sağlamaktadır.

Vodafone sitesi üzerinden vodafone fatura sorgulama için de bir takım düzenlemeler yapmıştır. Vodafone’nun resmi internet sitesine giriş yapabilmek için online self servisine giriş yapmak gereklidir. Bu sisteme giriş yapmak için ise telefon numaranız ile size verilen şifrenin girilmesi gerekmektedir. Şifrenizi bilmiyorsanız sms yolu ile S yazıp 7000’e göndererek şifrenizi ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Daha sonra fatura işlemleri üzerinden fatura görüntüleme sayfasını seçtikten sonra önünüze ödenmiş veya ödenmemiş iki ayrı sekme çıkacaktır. Bu sistem üzerinde son 6 aya ait faturalarınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı kullanıyorsanız internet üzerinden faturanızı hemen ödeyebilirsiniz. Size sunulan son 6 aya ait faturalarınıza ise tek tek bakabilirsiniz. Sadece internet üzerinden vodafone fatura sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

BUNUNLA İLGİLİ:  Work and Travel nasıl yapılır?
About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir