1 March 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Kendi den Türkiye nin en seksi kadınıyım açıklaması

Kendi den Türkiye nin en seksi kadınıyım açıklaması

Kendi HT Magazine yaptığı röportaj da kendisi ile ilgili bilinmeyenleri ve Türkiye’nin en seksi kadını olduğu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Müzik piyasasında adından söz ettiren 2013 yılında İspanya,Kazakistan ve Bulgaristan da Aşka İnanmaz şarkısı ile uzun süre müzik listelerinde kalan Kendi kurduğu Kendi Cosmetics firması ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Kendi Cosmetics ile ilgili gelen soruya kullancıların güvenerek kullanabilecekleri ve özel kokularla harman edilmiş özel bakım ürünleri yapmak istediği olduğunu belirtti. Zaten parfüm atölyesinin olduğunu kısa süre sonra da daha farklı ürünler ile ilerleyeceklerini belirtti.

2013 yılında Boxer dergisi tarafından Türkiye’nin en seksi kadını seçilmesi ile ilgili gelen soruya, ben hiç beklemiyordum ve sürpriz oldu. Beni arayıp verdikleri bilgide 1,5 milyon kişi tarafından oy kullanıldığını ve büyük bir oy alarak Türkiye’nin en seksi kadını seçildiğimi söylediklerinde yanlışlık olduğunu düşündüm. Daha önce Boxer dergisi için yaptığım kapak çekimindeki sayı bu zamana kadar en çok satan olmuş. Fakat kendisine gelene kadar Beren Saat, Burcu Esmersoy, Özge Ulusoy gibi isimler Televizyon dünyasında halkın göz önünde oldukları için onların daha çok şanslı olduklarını düşündüğünü belirtmiş. Kendisinin şarkıcı olduğunu o yüzden diğer belirttiği kişilerin daha çok şanslı olduklarını belirtmiş.

Türkiye’nin en seksi kadını kim sorusuna verdiği cevap,

Boxer seçtiğine göre benim tabi ki!(Gülerek) Kendisinin de en seksi bulduğu kişinin Tuba Büyüküstün olduğunu belirtti.

BUNUNLA İLGİLİ:  Emekli maaşına haciz konulabilir mi?
About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir