6 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Land Rover da bu piyasaya giriyor

Land Rover da bu piyasaya giriyor

 

Son yılların en çok yatırım alan ve büyüme ivmesi yakalayan sektörlerden olan Akıllı Telefon piyasasına Jaguar Land Rover da katılıyor.

Teknokulis sitesinin yaptığı haberde Akıllı Telefon piyasasına yeni bir oyuncu olarak Jaguar Land Rover ‘ın gireceği yönünde. İngiliz araba markası Jaguar Land Rover, Elektronik şirketi olan Bulitt Group ile anlaşma yaparak kendi ismiyle yeni bir Akıllı Telefon üretimi için çalışıyor.
Şu anda telefon ile ilgili detay verilmez iken 2017 yılında kendi adıyla çıkacak telefonun piyasaya girmesi bekleniyor. Arabada olduğu gibi Akıllı Telefon piyasasında da üst segmenti hedefleyen firmanın, haliyle fiyatlarında yüksek olması bekleniyor.
Son dönemde bir çok firma tarafından Akıllı Telefon piyasasına girişler yaşanmış olup, Jaguar Land Rover firmasının nasıl bir yer edineceği merak konusu.
BUNUNLA İLGİLİ:  Bankaların Atm kartlı kartsız para yatırma işlem masrafları
About Author

Finansçı

3 Comments

  • Büyük ihtimal ile çinli bir firmaya yaptırıp üzerine kendi logolarını koyup bize bakın bizim telefon diye satacaklar eskiden Volkswagenın bile telefonu vardı böyle

  • Marka ismiyle birlikte fiyatı çok pahalı olacaktır diye düşünüyorum sadece zenginlere özel bir model olabilir.

  • Bu firmalar genellikle marka değerlerini kullanarak yüksek ücretli akıllı telefonlar üretim araçlarını satın alanlara satıyor

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir