15 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Milli Takım bitti demeden bitmez

Milli Takım bitti demeden bitmez

Türk Milli Takımı Euro 2016 üçüncü maçında Çek Cumhuriyeti ile oynadı ve üzerine düşeni yaptı, maçı 2-0 kazanarak turu E grubu maçlarının sonucuna bıraktı.

Euro 2016 grup maçlarında ilk iki maçta beklenen performansı gösteremeyerek Hırvatistan ve İspanya maçlarını mağlubiyet ile kapatarak şansımızı son maça bırakmışlardı. En iyi dört grup üçüncüsünün de kupaya devam edeceği ortamda Türkiye kazandığı 2-0 lık maç ile Arnavutluk takımının üstünde yer almayı başardı.

Şimdi Türk Milleti olarak bugün oynanacak olan E grubu maçlarında İtalya ve Belçika’ nın mağlup olmaması için dua edeceğiz. İrlanda ve İsveç takımının kazanamaması durumunda Türkiye en iyi grup üçüncüleri arasında yer alarak kupada devam etme şansını yakalayacak.

Maça iyi başlayan Milli Takım 10. dakikada Emre Mor yaptığı güzel asisti Burak Yılmaz ile buluşturarak ilk golün gelişini sağlamış oldu. İkinci yarıda istekli oyununu devam ettiren Milli takım 65.dakikada Ozan Tufan’ ın golü ile skoru 2-0 taşımayı başardı. Maçta kaçırdığımız pozisyonları iyi değerlendirebilseydik 4-0 lık skor ile bugün turu garantileyebilirdik ama Milli Takım hep zoru sevdiği için şansımızı E grubu maç sonuçlarına bıraktı.

Çek Cumhuriyeti – Türkiye maç sonucu 0-2

Maçın golleri;

10.dk Burak Yılmaz

65.dk Ozan Tufan

Başarıya imza atan Türkiye Milli Takımı ilk 11 ise şu şekilde;

Volkan Babacan

Hakan Balta

Gökhan Gönül

İsmail Köybaşı

Selçuk İnan 

Arda Turan

Mehmet Topal

Ozan Tufan

Volkan Şen

Emre Mor

Burak Yılmaz

 

BUNUNLA İLGİLİ:  Kimlik Kartı pin ve puk bilgilerini unuttum ne yapmalıyım?
About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir