20 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Milli takım ikinci maçta da taraftarı sevindiremedi

Milli takım ikinci maçta da taraftarı sevindiremedi

Türk Milli Takımı Euro 2016 ikinci maçında İspanya karşısında varlık gösteremeyerek 3-0 mağlup olmaktan kurtulamadı.

Milli takım Euro 2016 ikinci maçında İspanya karşısında beklenen futbolu oynayamayarak 3-0 skor ile mağlup oldu. Taraftar, sosyal medya ve ek olarak Fatih Terim tarafından oyuncular ve futbol eleştirilirken sonuç sorgulandı. Maçın ilk yarım saati İspanya ile başabaş bir futbol oynayan bir Milli takım izledik fakat sonrasında iki pozisyon hatasından 2 gol yiyerek takımın motivasyonu iyice bozuldu.

İkinci yarıda maçı çevirebilme hayalleri mevcut iken ilk dakikalar ofsayt dan gerçekleşen bir gol ile skor 3-0 oldu. Sonrasında Arda’dan beklenen bir performans gelmeyince taraftar ayağına her top geldiğinde ıslıkladılar. Sonrasında maçtan kopan bir takım izledik ve futbolcuların oyunu bıraktıklarını gördük.

Tüm taraftar ve futbol camiasının ortak fikri beklenen hırslı futbolu görememiş olmamızdı aslında. Herkes yenilsek de canla başla oynayan bir Milli takım beklediğimiz için eleştiriler de bir o kadar büyük oldu.

Fatih Terim basın toplantısında oyuncuların vaz geçtiğinden bahsederek bu konuda eleştirilerde bulundu. Son maçımız olan Çek Cumhuriyeti maçında takımda büyük bir revizyon izleyeceğimize ait görüşler oldukça fazla. Çek Cumhuriyeti ikinci maçında Hırvatistan karşısında 1 puan çıkararak ümitlenseler de tek çaremiz kazanmak olacaktır. 

Tabi biz kazansak da diğer grup maçlarında üçüncü olan takımlarında 2 puanda kalmasını bekleyeceğiz. Turnuvanın başından bu yana herkesin dile getirdiği Biz bitti demeden bitmez sloganını son maçada taşıyarak ümitlerimizi son maça taşıdık. 

Milli Takımdan Çek Cumhuriyeti karşısında alınacak bir galibiyet belki de takımımızı istediğimiz ve beklediğimiz yere getirebilecektir.

 

BUNUNLA İLGİLİ:  Konut kredisinde en düşük faiz oranı hangi Banka veriyor?
About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir