20 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Neslihan Atagül Kadir Doğulu ne zaman evleniyor?

Neslihan Atagül Kadir Doğulu ne zaman evleniyor?

Magazin dünyasında yakıştırılan çiftlerden Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu ne zaman evlenecekler merak konusu oldu. Ünlü çift düğün konusunda karar vererek tarihi belirlediler.

Magazin basınında ne zaman evlenecekleri merak edilen çift dizi çekimlerinden dolayı düğün tarihi konusunda karar verememişlerdi. Nişanlanan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül düğün tarihi için 9 Temmuz 2016 ‘ da karar kıldılar.

Kösem Sultan’ da canlandırdığı karakter ile dikkatleri üzerine çeken Kadir Doğulu ile Kara Sevda dizisinde ününe ün katan Neslihan Atagül düğün hazırlıklarını iş yoğunluğundan dolayı bir türlü ilerletemedikleri konuşuluyordu.

Düğün konusunda karar veren Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül çifti 9 Temmuz’ da Çubuklu 29 ‘da evlenme kararı aldılar. 500 Kişilik mekana tekne ile gelmeyi planlayan ünlü çiftin düğününe magazin dünyasının Ünlü çiftlerinin katılması bekleniyor.

 

BUNUNLA İLGİLİ:  Geçici Kimlik Belgesi Doğrulama Sürecinde Barkod Ve Islak İmza
About Author

Finansçı

1 Comment

  • yakıştırılmak da yetmiyor galiba şöhretler dünyasında biz çok gördün yakışan ama evlilikleri biten ünlü . hayatlarını paparaziler karşısında yaşamayan ünlüleri bir araştırın bakın nasıl evlilikleri mutlu ve uzun ömürlü oluyor

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir