8 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Ayın Enparalısı Nedir? Hangi Enpara Kampanyaları Avantajlar Sunuyor?

Ayın Enparalısı Nedir? Hangi Enpara Kampanyaları Avantajlar Sunuyor?

Türkiye ‘nin ilk Dijital Bankası olan Enpara, tüketiciye daha cazip fiyatlar ve Enpara Kampanyaları ile fayda sağlamaya devam ediyor. Tüketici mevduatına daha yüksek faiz, yapacağı bir çok transfer işlemlerini ücret ödemeden gerçekleştirebiliyor. Bunun yanında son olarak aidatı olmayan Kredi Kartı işine el atarak üstüne üstük belirli bir harcama sözü verenlere Aidat ödemesi yapılmaktadır.

Hal böyle olunca Enpara Kampanyaları bitmek bilmiyor, paranıza daha yüksek getiri ve masrafsız işlemlerin yanı sıra sağlanan diğer avantajlar ile kullanıcılar fazlasıyla memnun. Daha özel ve farklı kampanyalar ise Enpara ‘da “Ayın Enparalısı” olarak değerlendirilen gruba daha fazla avantajlar sunmaktadır.

Ayın Enparalısı Nedir? Hangi Enpara Kampanyaları Avantajlar Sunuyor?

Enpara.com olarak bir segment olarak değerlendirilen Ayın Enparalısı Nedir? Enpara üzerinden belirlenmiş olan işlem seçeneklerinden en az 5 tanesini 1 ay içerisinde gerçekleştiren tüketici o ay Ayın Enparalısı olarak dikkate alınmaktadır. Burada kurumun beklentisi tüketicinin bir çok işlemini Enpara üzerinden gerçekleştirmesi ve bunun karşılığında da ödüllendirmek olarak değerlendirilebilir. Peki bu işlemler nelerdir?

  • Hesabınıza toplamda en az 100 TL para girişi olmalı,
  • Toplam da en az 100 TL para transferi yapılmış olmalı,
  • Toplamda en az 100 TL Kredi Kartı borcu ödenmiş olmalı,
  • En az 1 adet Fatura ödemesi yapılmış olmalı,
  • Cep Telefonuna en az 1 kez TL yüklemesi yapılmış olmalı,
  • Atm ‘den en az 1 kez para çekme işlemi yapılmış olmalı,
  • Encard ile en az 1 kez harcama yapılmış olmalı,
  • Bir önceki ay boyunca toplam mevduatınız her gün 5.000 TL üzerinde olmalı,
  • Krediniz mevcut ise bir önceki ay kredi taksiti düzenli ödenmiş olmalı
  • Bazı zamanlarda 5 maddenin sağlanamaması durumunda Enpara olarak destekleyici sürprizler olabiliyor.
BUNUNLA İLGİLİ:  Stajyer ehliyet öncesi son başvuru tarihi 09 Eylül 2015
ayin enparalisi oldugumu nasil ogrenebilirim, Ayin Enparalisi Nedir Hangi Enpara Kampanyalari Avantajlar Sunuyor,ayin enparalisi
Ayın Enparalısı Nasıl Olurum?

Enpara.com olarak amaçlanan ise, kullanıcılarının sıklıkla Enpara Kampanyalarından faydalanmak amacı ile kullandıkları ve bankacılık işlemleri yapanlara ise bir nevi teşekkür niteliğinde olmasıdır. Böyle bir kavram oluşturarak hem Bankacılık işlemlerinin daha sık kullanımının gerçekleştirilmesi, kullananlar için ise kendilerini özel hissetmeleri için tasarlanan bir kampanya türü olarak belirtebiliriz.

Ayın Enparalısı Olduğumu Nasıl Öğrenebilirim?

Enpara.com tarafından belirlenen işlem seçeneklerini yaptı iseniz yada ne kadarını yaptığınızı kontrol etmek istiyor olabilir siniz. İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra sağ üst tarafta Ad Soyad kısmının sol tarafında Ayın Enparalısı seçeneğinden. Cep şubesinden ana sayfadan Ayın Enparalısı butonunu tıklayarak Ayın Enparalısı olup omadığınızı öğrenebilir yada kaç adım kaldığı konusunda tüketiciye yönlendirme yapılmaktadır.

Enpara Kampanyalarından Nasıl Faydalanırım?

Enpara olarak kullanıcılarına cazip kampanyalar sunmakta olup, Ayın Enparalıları için çok daha avantajlı kampanyalar sunmaktadır. İlk yapmanız gereken Enpara.com internet sitesinde FIRSATLAR seçeneği tıklandığında karşınıza çıkan KAMPANYALAR içerisinde herkesin kullanabileceği yada Ayın Enparalısı olanların için özel fırsatları değerlendirebilir siniz.

Peki bu Enpara kampanyaları neler?

Enpara Spotify Kampanyası – Enpara Netflix Kampanyası, 31 Aralık 2017 tarihine kadar Ayın Enparalısı olanlar Spotify ve Netflix üzerinden Encard ile yapılacak aylık 30 TL ‘ ye kadar harcamaların %50 si hediye. Ay içinde yapılan harcama esnasında Ayın Enparalısı olmasanız da ay sonunda Ayın Enparalısı olmaya hak kazanmanız durumunda bir sonraki ayın 7. gününde vadesiz hesabınıza aktarım yapılır.

İştah Açan Enpara Restaurant Kampanyası, 31 Aralık 2017 tarihine kadar Encard ile online olarak yapılacak yemek siparişleri için internet sitesi yada uygulama üzerinden siparişin verilmiş olması gerekmektedir. Ay içinde yapılan harcama esnasında katılıma hak sahibi olmasanız da ay sonunda Ayın Enparalısı olmaya hak kazanmanız durumunda bir sonraki ayın 7. gününde vadesiz hesabınıza aktarım yapılır.

BUNUNLA İLGİLİ:  Mal Mukabili Ödeme nedir?

Uygulama Marketlerinde %20 İndirim Kampanyası, 31 Aralık 2017 tarihine kadar App Store, iTunes, Google Play ve Windows Store harcamalarınızda %20 indirim Enpara ‘dan. Aylık toplam 50 TL harcama üzerinden %20 indirim ile toplam 10 TL indirim kazanabilirsiniz. 

Ayın Enparalılarına %1 Ek faiz Kampanyası, Birikim hesabınız mevcut ise kampanyaya hak kazandığınız günden itibaren bir sonraki ayın son gününe kadar standart faiz oranına ek olarak yıllık +%1 brüt faiz kazanmanıza yardımcı olur. Bu kampanya da diğerlerinden farklı olarak hak ettiğiniz günden itibaren avantajdan fayda sağlamaya başlıyorsunuz.

Enpara biten kampanyalarda neler vardı bunlardan da kısaca bahsetmek gerekir ise, biten kampanyalarda izleyeceğiniz Ayın Enparalısı Aliexpress, Ayın Enparalısı Kitapyurdu, Temizlikyolda anında indirim, Babil.com da indirim kampanyası, İnkılap kitapevinde yüzde 50 indirim kampanyası, %20 indirimli uçuş kampanyası gibi bir çok kampanya sona erdi ve bir çok tüketici tarafından faydalanıldı.

Enpara.com ile ilgili masraf ve komisyonlarda tereddüt yaşanması durumunda BDDK internet sitesinden gerekli kontrolleri sizlerde yapabilir siniz.

About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir