8 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Enpara Nasıl Hesap Açılır? Enpara Hesap Kartı Kaç Günde Gelir?

Enpara Nasıl Hesap Açılır? Enpara Hesap Kartı Kaç Günde Gelir?

Malum Dijital çağdayız ve hayatımızın bir çok alanında bu dijital ortamı kullanıyoruz. Bankacılık sektöründe devrim niteliğinde şubeye gitmeden hesap nasıl açılır? Bir çok işlem için ücret ödemeden Bankacılık işlemleri nasıl yapılır? Mevduatıma en yüksek faizi nasıl alırım? soruları için dertlenirken tüketicinin imdadına Enpara yetişti diyebiliriz. 

Tüketicinin en çok sevdiği şey kendisi için masrafsız işlem ve parasına her zaman daha fazla avantaj sağlanması diyebiliriz. Enpara ‘da bu imkanları çıkış amacına uygun olarak tüketiciye sunmaya devam ediyor. Şube Bankacılığı olmaması, bir çok platformda Enpara ‘ya maliyet avantajı sağladığı için çoğu işlemde fiyat avantajını elinde tutmasını sağlıyor. O yüzden bir çok işlemi masrafsız olarak tüketiciye sunma konusunda sorun yaşamıyorlar.

Enpara Nasıl Hesap Açılır? Enpara Hesap Kartı Kaç Günde Gelir?

Çıkış şekli neticesinde şubesiz Bankacılık olarak yola başlayan Enpara.com internet üzerinden yapacağınız hesap açılış başvurusu sonrasında, Enpara tarafından yapılan inceleme neticesinde sms ve eposta ile tarafınıza bilgilendirme yapılır. Sonrasında en geç 5 iş günü içerisinde sizinle iletişime geçilerek hesap açılış sözleşmesine imza alabilmek için belirteceğiniz adrese gelinir. Alacağınız İnternet şifresi ve Kullanıcı adı ile anında Enpara.com ‘dan hesap bilgilerinize ulaşabilir siniz.

Belirtilen internet adresinden yapmış olduğunuz başvuru sonrasında tarafınıza bilgilendirme yapılır, hesap açılış talebinizi başta belirttiğiniz için size göre bir inceleme yapılarak 5 iş günü içerisinde kısa bir hesap sözleşmesi imzalanmak için tarafınıza iletilir. Sonrasında bir çok Bankacılık işlemini yapabileceğiniz Enpara bir tık uzağınızda olacaktır. Dilerseniz enpara şubeden başvuruda gerçekleştirebilir siniz.

Tarafınıza iletilen enpara.com internet bankacılığı şifresi ile bir çok işlemi yapabileceksiniz. Enpara euro hesabı nasıl açılır? yada Enpara Usd hesabı nasıl açılır? diye dert etmeyerek bir çok para biriminde mevduat hesabı açabileceksiniz. Enpara birikim hesabı nasıl açılır? diye meraklanmayacaksınız, Enpara vadeli döviz hesabı yada Enpara vadeli TL hesabı açarak piyasa koşullarının üzerinde faiz oranları ile mevduat hesaplarınızı açabileceksiniz.

BUNUNLA İLGİLİ:  Beşiktaş Moskova dan puan ile dönmeyi başardı

Enpara.com ile Masrafsız Yapılan İşlemler Nelerdir?

Enpara internet sitesinde de belirttiği üzere masraf almadığı işlemleri belirtmektedir. Enpara üzerinden ücretsiz yapılacak işlemleri ise şu şekilde belirtebiliriz;

 • Tüm TL para transferleri (Eft, Havale işlemleri),
 • Hesap işletim ücreti yok (Tüm Enpara hesapları için),
 • Finansbank Atm ‘lerinden yapılacak işlemler ücretsiz,
 • İhtiyaç kredisi Dosya masrafı ve Kredi Tahsis ücreti tahsil edilmez.
 • Temel, Orta ve Gelişmiş Sms paketleri ücretsiz sunulmaktadır.

Enpara.com Hangi İşlemler İçin Ücret Tahsil Ediyor?

Tabi Enpara.com ‘da yapılan her işlem ücretsiz olarak gerçekleştirilmiyor. Bazı işlemlerde aracı farklı Bankalar olduğu için masraf tahsil edilmek durumu oluşabiliyor. Peki Enpara.com üzerinde masraf tahsil edilen işlemler nelerdir? Enpara internet sitesinde belirtildiği şekilde sizler ile paylaşmaya çalışalım;

 • Qnb Finansbank dışındaki Bankalara yapılan Yabancı Para Transferleri
 • Qnb Finansbank dışındaki Bankalardan gelen Yabancı Para Transferleri
 • Yurtiçi diğer Bankalardan yapılacak bakiye sorgulama, para çekme
 • Yurtdışı Banka Atm ‘lerinde yapılacak para çekme işlemleri
 • Posta ile düzenli basılı ekstre gönderilmesi

 

 • Standart kurye ile basılı belge gönderilmesi
 • Moto kurye ile İstanbul içi Hızlı basılı belge gönderilmesi
 • Sms ile anlık fiyat bildirimleri

Enpara.com Mevduat için ne kadar faiz veriyor?

Enpara vadeli mevduat hesabı açacak olanlar içinde cazip faiz oranları sunarak, müşteri kitlesini büyütmeye devam ediyor. Enpara Birikim hesabı açarak sizde bu getiriden faydalanabilir siniz. Peki enpara mevduat faiz oranları diğer bankalara göre nasıl? Şu an piyasa da diğer Bankalar tarafından verilen faiz oranlarından çok yukarıda diyemeyiz. Fakat Ayın Enparalısı kategorisine girmiş iseniz %1,00 ekstra faiz farkı mevcut.

Makalemiz yayınlandığı tarih itibari ile günlük vadeli hesap faiz oranlarına bakacak olursak 100.000 TL ‘ ye kadar verilen faiz oranı 32 gün için %12,30 seviyelerinde. Ayın Enparalısı kategorisine girmiş iseniz %1,00 üzerine eklendiğinde toplamda %13,20 gibi bir orana denk gelir. Şu an mevcut piyasa da bu oranın üstünde alabilir misiniz diye sorarsanız? Evet alabilir siniz. Fakat Enpara birikim hesabı kullananlar bu durumu sorun etmiyorlar diyebiliriz.

BUNUNLA İLGİLİ:  Gökhan Gönül Beşiktaş transferinden ne kadar kazandı?
Enpara.com ile Masrafsiz Yapilan islemler Nelerdir, enpara mevduat icin ne kadar faiz veriyor, enpara.com hangi islemler icin ucret tahsil ediyor
Enpara.com ile Masrafsız Yapılan İşlemler Nelerdir?

Encard Nedir? Enpara Hesap Kartı Kaç Günde Teslim Edilir?

Enpara üzerinden açacağınız vadesiz hesaplarınızdan para çekme işlemleri ve diğer Bankacılık işlemlerini yapabileceğiniz kart Encard olarak adlandırılmaktadır. Bir diğer deyişle Enpara Hesap Kartı olarak da adlandırabiliriz sanırım. Enpara hesap kartı sözleşme imzalamak için tarafınıza ulaşıldığında teslim edilecektir. Sarkma olması durumunda en geç bir hafta içerisinde Encard ‘ınız teslim edilecektir.

Enpara Kart Aidatı Alıyor Mu? Enpara Kredi Kartı Nasıl Alırım?

Son dönemde Enpara tarafından yapılan açıklamada Kredi Kartı ile de piyasada olacakları açıklandı. Enpara Kart Aidatı olmayan Kredi Kartını tüketiciye sunarak üstüne birde Kart Aidatı olarak tüketicilerin hesaplarına aktarım yapacağını açıkladı. Enpara Kredi Kartı Başvuru Nasıl Yapılır? makalemiz sizler için faydalı olabilir. Aidat tahsil etmeyen birde üstüne Aidat Ödeyen Enpara Kredi Kartı özelliklerine ulaşabilir siniz

About Author

Finansçı

2 Comments

 • 🎫🎫🎫🎫🎫🎫🎫🎫

 • enpara hesap nasıl açılır? konusunda faydalı bir makale olmuş. Yıllardır bankalarda hesabım var ama enpara cidden en iyisi diyebilirim. Biraz reklam kokulu bir mesaj oldu ama sadece bir yıldır kullanmama rağmen çok memnunun. herkese de enpara ‘yı tavsiye ederim

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir