9 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

CarrefourSA personel alımı yapıyor başvuru şartları neler?

CarrefourSA personel alımı yapıyor başvuru şartları neler?

Perakende sektöründe kariyer yapmayı planlayan arkadaşlar için iş fırsatı tanıyan CarrefourSA yeni okulunu bitiren arkadaşlar bu sektörde güzel bir kariyer fırsatı sunuyor. Perakende sektöründe Yönetici Adayı olarak çalışmak isteyen ve İstanbul’ da Gurme fomatında marketlerinde yetiştirilmek için adaylar arıyor.

CarrefourSA da çalışmak isteyen adaylarda aranan şartlar neler?

Perakende sektöründe kariyer planlayanlar, Meslek Yüksek Okulu yada Üniversite Mezunu, Ms Office uygulamalarına hakim, İyi derece İngilizce bilen, Esnek çalışma saatleri sorun yaratmayan ve yorucu iş temposuna ayak uydurabilen, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişimi iyi, İnsan İlişkileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın ve Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış yada 2 yıl tecili bulunması.

Çalışma yeri, Çalışma şekli, Deneyim durumu ve Öğrenim durumu;

Zincir mağazalarda çalışmak üzere, Tam zamanlı çalışabilecek, İş tecrübesi olmayan, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Meslek Yüksek Okulu mezunu yada Meslek Yüksek Okulu Öğrencisi, Lisans Öğrencisi yada Lisans Mezunu Yönetici adayları aranıyor.

Sektörde iyi bir yere sahip olan Perakende sektörünün dev isimlerinden CarrefourSA henüz yeni mezun olmuş adaylar yada öğrencilere hem güzel bir deneyim hemde iyi bir iş fırsatı sunuyor. Bu sektörde kariyer planı yapan adaylar için iyi bir iş fırsatı olarak değerlendirilebilir diyebiliriz. Ülkemizde yaşanan işsizlik sorunu göz önüne alındığında ve iş deneyimi olmayan adayların zor iş bulduğu bir dönemde genç adaylar için ideal bir pozisyon.

İş ilanına başvurmak için ekteki linkten faydalanabilir siniz. İlanın ne kadar yayında kalacağı belirtilmemiş olup, personel alımı sonlandırılana kadar başvuru yapabilir siniz.

http://www.yenibiris.com/yepyeni-bir-kariyer-lazimsa-carrefoursa/yeni-mezun-yonetici-adaylari-is-ilani/642343

BUNUNLA İLGİLİ:  Taşıt Kredisi nedir? Taşıt kredisi kaç taksit kullanabilirim?
About Author

Finansçı

2 Comments

  • öğrenmiş olduk teşekkür ederim hocam pek çok işletmeyi satın aldılar çünkü…

  • Bir konu dikkatimi çekti azgari üçretin azlığı nedeni ile fabrikalar çalıştırıcak işçi bulamaz oldu.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir