11 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

A101 de çalışma arkadaşları arıyor iş ilanına başvuru şartları neler?

A101 de çalışma arkadaşları arıyor iş ilanına başvuru şartları neler?

A101 Yeni Mağazacılık Aş. Mağaza sorumlusu çalışma arkadaşları arıyor. İstanbul Bölge ofislerinde çalıştırılmak üzere Mağaza Sorumlusu pozisyonu için iş ilanı mevcut.

Mağaza sorumlusu çalışanlardan beklenenler aşağıdaki gibidir;

Mağazanın çalışan kadrolarını oluşturarak, mağazanın satış hedeflerini tamamlamasını sağlamak.
Mağazada kayıt, stok ve siparişlerini koordine etmek ve iş süreçlerinin doğru çalışmasını sağlayarak çalışan kadro ile beraber disiplinli çalışan bir ekip oluşturmak ve bu ekibin eğitimini sağlamak.

Başvuru yapacak kişilerde aranan özellikler aşağıdaki gibidir;

En az lise mezunu,bu sektörde en az 2 yıl tecrübeli, Ms Office uygulamalarını iyi kullanan, B sınıfı ehliyet sahibi ve araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İyi ve etkili konuşma yeteneğine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İyi ilişkiler kurabilen ve takım çalışmasında başarılı, Erkek adaylar içinde Askerlik hizmetini bitirme şartı aranmaktadır.

Çalışma Saatleri, Çalışma Bölgesi,Eğitim Durumu aşağıdaki gibidir;

Pozisyonun detayı Yönetici Adayı olup, Tam zamanlı çalışma saatlerinde 2-5 yıl arası deneyim ve İstanbul-Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Gebze bölgesinde Lise, Meslek Yüksek Okulu ve Lisans mezunu adaylar arasından ilgili firma tarafından işe alımlar gerçekleştirilecek. İlan 01.10.2015 tarihi ile yayında olup personel alımı gerçekleştirilinceye kadar devam edecek olup, ilanın ne zamana kadar yayında kalacağına dair bildirim yapılmamıştır.

Mevcut işsizlik düşünüldüğünde Lise Mezunlarına iş imkanı tanıyan Perakende sektörü hemen her semtte 3-10 adet arasında mevcut. İnsanımıza evine yakın iş imkanı tanıyan bu sektör Türkiye Ekonomisine destek olmaktadır.

A101 Yeni Mağazacılık Aş. iş ilanına başvurmak için ekteki linkten yapabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/a101-yeni-magazacilik-a-s/magaza-sorumlusu-is-ilani/637120

BUNUNLA İLGİLİ:  Galatasaray Felipo Melo nun yerine Jose Rodriguez ile anlaştı
About Author

Finansçı

4 Comments

  • a101 de çalışmak güzeldir baya büyük bir şirkettir bende başvuru yapabilirim

  • a101 çok ve düzensiz çalıştırıyor gibi geldi bana ama çalışacaklara başarılar…

  • Evet Koca Mağaza için 3 kişi istihdam etmek iyi ise a101 bu konuda çok iyi

  • arkadaşlar ben iki yıl çalıştım sözleşmemi tek taraflı fesih ettim sakın yanından bile geçmeyin sabahlarsınız dinlenme yok acıma vicdan yok çalışırsın saatinden feragat edersin teşekkür yok bayramın olmaz bayram mesai parası hiç yatmaz çıkışın cumartesi çalıştığın için 5 normalde am bunlar 6 der gine razıyız gine çıkamazsın normalde 195 saat derler 300 saat olur biri rapor alır onun yerine 8-10 çalış birisi çıktığı zaman izinler iptal satış müdürü gelir çıkamazsın yani anlıyacağınız şirket kendine KÖLE arıyor ne saat ne para bim personeli 1700 alır mağza sorum yardımcısı 1650 alır a101 de sıkıntılı biryer skt filan hiç huzurunuz olmaz tavsiye etmem ginede karar sizin.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir