17 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

ebebek pazar lideri Slimstock ile işbirliği yapmaya karar verdi

ebebek pazar lideri Slimstock ile işbirliği yapmaya karar verdi

ebebek.com Slimstock ile dahada güçleniyor

Türkiye pazarında etkin yeri olan ebebek, anne ve bebek konusunda doğum öncesi başlayan ve çocuklar için belirli bir yaşa kadar ihtiyaçlarını karşılayan bir firma. Müşteri ihtiyaçlarını karşılayan bir kadro, avantajlı ve kampanyalı fiyatlar, 24 saat etkin çalışan internet sitesi ve mağaza zinciri olan ebebek yetkinliğini arttırmak için iş birliğine gitti. 2001 yılında e-ticaret internet sitesi ile başlayan iş hayatı gösterdiği iyi performans ile 2003 yılında mağazacılığa adım attı. Şu anda aktif olarak hayatına devam eden ebebek.com sitesi ile beraber toplamda 62 mağaza ile ailelere güler yüzlü hizmet sunuyorlar.

Slimstock firmasını tanımak gerekir ise, 1993 yılında faaliyetlerine başlayan firma 650 den fazla müşterileri ile Avrupa pazarında lider konumundadır. Peki Slimstock ne iş yapar? Slim4 yazılım paketi içeriğinde talep planlaması, stok yönetimi alanında faaliyet göstermektedir. Slimstock düzenlenen organizasonlar ile başarılarını ve tecrübelerini firmalar ile paylaşmakta, doğru stok ve koçluk hizmeti gibi bir çok hizmeti bulunmaktadır. Stok maliyetlerinde avantaj sağlayan firma talep edilmesi halinde asistan hizmet de sunmaktadır.

ebebek Genel Müdürü Halil Erdoğmuş’ un açıklamalarında sok maliyetlerinin ve müşteriye sunulan hizmetin çok önemli olduğundan bahsederek, personelin bazı hesaplamalar ile vakit kaybetmeyeceğini içerideki ürünlerin koordinasyonu gibi konularda daha etkin olacaklarını belirtti. Slim4 sayesinde hangi konulara öncelik vermeleri konusunda daha etkin olacaklarını akabinde performanslarının artacağını söyledi.

Müşterilerine kaliteli hizmet ağı sunan ebebek yaptığı bu işbirliği ile stoklar konusunda güvenilir bir ekip ile anlaşarak daha iyi ürün yelpazesi ve portföy yönetimi ile çok daha iyi yerlere gelecektir.

 

Banka hesap numaramı yada ıban numaramı nasıl öğrenebilirim yazımızı okumak için tıklayın

https://www.kucukpara.com/gundem/banka-hesap-numarami-yada-iban-numarami-nasil-ogrenebilirim/

BUNUNLA İLGİLİ:  Teminat mektubu komisyon ve dosya masrafını Tüketici hakem heyetinden iade alabilir miyim?
About Author

Finansçı

1 Comment

  • yeni karar hayırlı olsun bu iştede iyi para var ama 🙂

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir