6 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Ece Erken in bakıcıya ödediği maaş çok konuşuldu

Ece Erken in bakıcıya ödediği maaş çok konuşuldu

Geçtiğimiz aylarda eşi Serkan Uçar’ dan boşanan Ece Erken annesinin artık oğlu Eymen’ e yetişemediğini kendisinin de çalışmaya başlayacak olması nedeni ile bakıcı tuttu. Bir çok ünlü gibi Ece Erken‘ de oğlunu Filipinli bir bakıcıya teslim edecek olup, sosyal medyada kendisine neden Türk bakıcı tutmadığı sorulduğunda oğlunun küçük yaşta İngilizce öğrenecek olması olduğunu belirtti.

Türkiye şartlarında ortalama Yabancı bakıcıların 700-800 dolara çalıştığını var sayarsak Ece Erken için bu tutar çokta büyük olmasa gerek. Tabi ön planda olan sanatçılarımızın yaptıkları halkımız tarafından sürekli sorgulandığı için sosyal medyada bir süre çok konuşulacağa benziyor.

Ece Erken‘in Filipinli bakıcı için 5000 TL ödeyeceği sosyal medyada çok konuşuldu. Herkes kendi hanesinde gelir ile kıyasladığı için Ünlüler tarafından ödenen ücretler daha çok göz önünde oluyor. Sürekli çekim, seyahat derken çocukları ile vakit geçirmeye fırsat yaratmak biraz zorlaşıyor. Çocuklarının bu dönemde kendilerini en iyi şekilde geliştirebilmesi için de çocuklarının İngilizce öğrenebileceği bakıcıları (dadıları) tercih ediyorlar. Türk bakıcılar da yatılı kalma durumu Yabancı dadılara göre daha zor olduğundan bir çok kesim tarafından Yabancı Bakıcılar tercih ediliyor.

 

Filipinli Bakıcı tercih eden Ünlüler hangileri?

Ünlüler çocuklarının küçük yaşta İngilizce’ yi kolay öğrenebilmeleri için Filipinli bakıcıları tercih ediyorlar. En az 1.500 dolar ve üzeri fiyatlarda çalışan Filipinli bakıcılar ünlüler tarafından çok talep görüyor. Filipinli bakıcılar ile çalışan ünlülerimiz ise;

  • Tuba Büyüküstün
  • Hande Ataizi
  • Mustafa  Sandal
  • Şeyda Coşkun

 

Bankada çocuk hesabı nasıl açılır yazımızı okumak için tıklayın

https://www.kucukpara.com/banka-hesaplari/cocuk-hesaplari/cocuk-hesabi-nasil-acilir/

BUNUNLA İLGİLİ:  Günlük altın ve dolar kuru yorumu 13.10.2015
About Author

Finansçı

3 Comments

  • Olabilir tabi sonucta bakici dedigin bi nevi annelik ediyor cocuga egitim veriyor..

  • İyi bir maaş olduğu kesin. Bu tür bakıcılar eğitim almış kişilerden oluşuyor bu yüzden yüksek maaşları.

  • İyi bir maaş olduğu kesin. Bu tür bakıcılar eğitim almış kişilerden oluşuyor bu yüzden yüksek maaşları.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir