Herkes Kazanır Nedir? Herkes Kazanır Puan Hesaplama Yöntemi

Herkes Kazanır Nedir? Dünyada bir ilk olan, stüdyoda yarışmacılar yarışırken ekran başındaki izleyicilere de evlerinde kazandıran bir yarışma formatıdır. Şuan sadece internet sitesi Acunn.com üzerinden sorular yayınlanırken yarışmacılar Herkes Kazanır Uygulaması üzerinden yarışarak dağıtılan ödüllere ortak olabiliyorlar. Herkes Kazanır Puan Hesaplama yöntemi ve Herkes Kazanır nasıl bir yarışma detaylarını anlatalım.

Bir süre test yarışmaları devam ettikten sonra Herkes Kazanır Show Tv ekranlarında yayınlandı. Herkes Kazanır 1. Bölüm ile yayın hayatına başladı başlamasına ama canlı yayında gelen yoğun talep sonrası yarıda kesilerek yarışma sonlandırıldı. Uzun bir süredir test yarışmaları ile çalışan Herkes Kazanır Yarışması Denizbank ile eksikliklerini gidermiş ve TV8 ile tekrar ekranlar dönmeye hazırlanıyor.

Denizbank ne alaka diye merak edenler olabilir tabi, Herkes Kazanır yarışması format sahibi Denizbank olup yarışmayı bir yere getirmek için ellerinden geleni yapıyorlar diyebiliriz. Tv ekranlarındaki ilk programda Herkes Kazanır Fiyasko diye çok konuşuldu ama Acun Ilıcalı el verdikten sonra yarışmacı sayısı artmaya devam ediyor ve büyük ödüllü yarışma günleri üç olarak değişti.

Herkes Kazanır Ne Zaman? Herkes Kazanır Hangi Kanalda?

Şu an Herkes Kazanır Yarışma formatı tanıtılmaya çalışılmakta olup sadece ilk soru TV8 ekranlarında yayınlanıyor ve sonrasında kalan diğer sorular Acunn.com üzerinden sorulmaya devam ediyor. Herkes Kazanır Uygulaması indirme işlemini yaptı iseniz ekran başında Herkes Kazanır puanları kazanmaya sizde hemen katılabilir siniz. Herkes Kazanır hangi kanalda? sorusu için TV8 diyebiliriz.

Herkes Kazanır Ne Zaman? diye soracak olursanız şu an için Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri ilk soru TV8 ekranlarından yayınlanan O Ses Türkiye ve Yeteneksizsiniz yarışması reklam arasında Herkes Kazanır Canlı Yayın ile ilk soru yayına gelmekte ve diğer 12 soru Acunn.com üzerinden yayına devam ediyor. Şu an TV formatı henüz başlamadığı için uygulama üzerinden soruları görerek cevaplayabiliyorsunuz.

Herkes Kazanır Yarışmasında Nasıl Yarışabilirim?

Herkes Kazanır Uygulamasını Google Play veya App Store aracılığı ile indirdikten sonra (aşağıda detayı belirtilen) uygulama içerisinde Qapel hesabınızı da oluşturarak hemen yarışmaya başlayabilir siniz. Herkes Kazanır yarışma saatleri standart olmadığından Herkes Kazanır uygulaması üzerinden gelen bildirimleri takip etmeniz gerekir. Saatinde yarışmaya başladıktan sonra her yarışmada sadece 1 adet yanlış cevap verdiğiniz soruya joker kullanımı gerçekleştirerek devam edebilir siniz.

Şu anda Televizyon formatı henüz yayında olmadığı için Herkes Kazanır Başvuru linkleri yayınlanmıyor. Bir süre daha bu şekilde Acunn.com üzerinden devam ederek kullanıcı sayısı arttırılarak televizyon formatına uygun hale geldiğinde hem stüdyoda yarışanlara hemde evden Herkes Kazanır uygulaması ile yarışanlara muhtemelen şu anki dağıtılan ödülden daha fazlası sunulacaktır.

Herkes Kazanır Puan Hesaplama -Qapel Puan Karşılığı Ne Kadar- 1 Qapel Ne Kadar?

Kullanıcı deneyimleri yeni oluşmaya başladı ve Herkes Kazanır Puan Hesaplama nasıl hesaplama yapılıyor. Yarışmacılar kazandıkça bu sefer, Herkes Kazanır Kaç Puan Kaç TL yada Qapel Puan karşılığı nasıl hesaplanır gibi bir çok soru sorulmaya başladı. O yüzden Herkes Kazanır Puanları ve sonrasında bu puanlar karşılığı yatan Qapel bakiyelerinin TL karşılığı ne kadar örnek ile hesaplamaya çalışalım.

Örnek olarak yarışma sonucunda 2.500 puan kazandığınızı düşünelim. Kazanılan puanların %1.00 ‘lik kısmı Qapel olarak hesabınıza aktarılmaktadır. Tabi bu seferde Qapel ‘in Fastpay ile kullanabileceğiniz TL karşılığını hesaplamanız gerekiyor. 2.500 puan karşılığı kazandığınız 25 Qapel puanın TL karşılığını hesaplamak için ise Qapel bakiyesini 12,5 bölerek hesaplıyorsunuz. Yani özetle Herkes Kazanır yarışmasında kazandığınız 2.500 puanın TL karşılığı 2,00 TL diyebiliriz.

Herkes Kazanır Puanları ve Qapel Bakiyeleri Nerede Harcanabilir?

Peki bu Herkes Kazanır Qapel puanları yada karşılığı TL bakiyelerini nasıl harcama yapabilirim diye sorabilir siniz. Qapel.com internet sitesinden Qapel Hediye Kataloğu yada Q Market aracılığı ile yarışmada kazanılan Qapel puanları kullanabilir siniz. Ben TL değerini kullanmak istiyorum derseniz Qapel Fastpay aktarma işlemi sonrasında Fastpay ile üye iş yerlerinde ve online alışveriş sitelerinde harcamalar yapabilir siniz.

Herkes Kazanır soruları hakkında detay vermek gerekir ise ilk 6 soru genelde herkese hitap eden sorular oluyor. Durum böyle olunca ilk 6 soruda kazanılan puanlarda bir hayli düşük oluyor tabi ki. Sonraki sorularda yavaş yavaş genel kültürü sınayan sorular gelmeye başlıyor ve 10-11. sorularda bir çok kişi elenmiş oluyor. En büyük ödül tutarı da 12-13. sorularda olup oraya ulaşanlar daha yüksek ödüller almaya hak kazanıyor.

Herkes Kazanır Ekşi Sözlük yorumlarına bakıldığında eleştirel yorumlar biraz fazla diyebiliriz. Sebebine gelince de bazen hatalı sorular sorabiliyorlar yada yanlış şıkkı doğru cevap olarak değerlendirebiliyorlar. Yarışma yavaş yavaş oturmaya başladığı için bu tarz sorunlar TV8 ekranına stüdyoya tekrar taşındığında olmayacaktır herhalde. Şu an Acunn.com üzerinden canlı yayında sorular ile ilgili ön sohbeti de dinlerseniz kullanıcı için artı sağlayabiliyor.

herkes kazanir puanlari, qapel hesaplama,herkes kazanir kac puan kac tl,1 qapel kac tl,herkes kazanir nedir,herkes kazanir ne zaman,herkes kazanir puan hesaplama

Herkes Kazanır Puan Hesaplama

Herkes Kazanır Uygulaması Nedir? Herkes Kazanır Uygulaması İndir

Herkes Kazanır Denizbank sponsorluğunda faaliyet gösteren bir uygulama olup, interaktif olarak yarışmaya katılanlara ödül dağıtan bir formatı vardır. Herkes Kazanır Canlı Yayın ile TV8 ekranlarında ilk soru gösterildikten sonra Acunn.com üzerinden Herkes Kazanır Uygulama ile soruları online olarak yanıtlar verilen, kazanılan ödüllerin soruları bilen kişilere göre dağıtıldığı bir yarışma formatıdır.

Herkes Kazanır İndir işlemini yapacak olanlar için Android ve Apple marketlerinden indirme yapabileceğiniz linkleri ekteki gibidir. Herkes Kazanır Google Play Android ve Herkes Kazanır App Store kullanarak uygulamayı hemen indirerek yarışmaya başlayabilir siniz. Herkes Kazanır Fastpay ve Qapel ile bağlantılı bir uygulama olup, Herkes Kazanır uygulamasını indirdikten sonra Qapel hesabı da oluşturmanız ve aynı cep telefonu bilgisi kullanılmalıdır.

Son olarak Fastpay uygulamasını da indirerek yine Herkes Kazanır uygulama içerisinde birbirleri ile bağlantılarının kurulmasını sağlamanız gerekir. Dilerseniz Q Market ile yada Fastpay üye işyerleri ve anlaşmalı online alışveriş sitelerinde yarışmada kazanılan qapel yada puanları kullanmaya başyabilir siniz. Herkes Kazanır izle işlemi yapmak için şu anda Acunn.com sitesinden faydalanabilir siniz.

Herkes Kazanır Ne Kadar Ödül Dağıtıyor?

Herkes Kazanır yarışması ile Herkes Kazanır uygulaması üzerinden yarışanlar şu anda Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere 3 gün için 25.000 yani haftada 75.000 TL ödül dağıtımı yapılmaktadır. Televizyon formatı için planlanan ödül dağılımı ise 50.000 TL stüdyoya, interaktif olarak yarışanlara 200 Bin TL olacak şekildeydi. Tabi bu rakamlar haftada bir gün olarak açıklanmış rakamlardı. Tekrar TV8 yayın akışına dahil olduğunda açıklanacak rakam sizler ile tekrar paylaşılacaktır.

Sizler için Denizbank Herkes Kazanır Nedir?, Herkes Kazanır uygulaması nerelerden indirilir? Herkes Kazanır Kaç puan Kaç TL, Qapel hesaplama yöntemi, Herkes Kazanır Ne zaman?, Herkes Kazanır Puan Hesaplama, Herkes Kazanır Fastpay nedir? Herkes Kazanır yarışmasında nasıl yarışabilirim? Herkes Kazanır Ne zaman? Herkes Kazanır hangi kanalda? Herkes Kazanır ne kadar ödül dağıtıyor? Herkes Kazanır puanları nasıl dağıtılıyor? gibi bir çok soruya cevap vermeye çalıştık. Bol kazançlı yarışmalarınız olması dileğiyle..

 

14 Yorumlar

 1. Ceyda 4 Aralık 2017
 2. Onay 4 Aralık 2017
  • Abdullah 25 Aralık 2017
   • Finansçı 12 Ocak 2018
 3. Abdullah 25 Aralık 2017
  • Finansçı 12 Ocak 2018
 4. ferhat 14 Ocak 2018
  • Finansçı 17 Ocak 2018
 5. Meryy 21 Ocak 2018
  • Finansçı 23 Ocak 2018
 6. Yunus NARMANLI 8 Şubat 2018
  • Finansçı 8 Şubat 2018
 7. Hasan 12 Şubat 2018
  • Finansçı 14 Şubat 2018

Cevap Ver