Herkes Kazanır Yarışması Ödülü Qapel Fastpay İle Nasıl Kullanılır?

Denizbank ve Qapel işbirliği ile ilk bölümü Show Tv ‘de yayınlanan ve fakat yaşanan sorunlardan dolayı yayından kaldırılan Herkes Kazanır yarışması, uzun bir süre sadece akıllı telefonlar ile yarıştırmaya devam etti fakat artık tekrar Tv ekranlarına ısınmak için TV8 ve Acunn.com ile tekrar ön plana çıkmayı başardı. İleride gerçekleşecek olan stüdyo yarışmaları için Herkes Kazanır yarışması başvuru işlemleri şu an için beklemede.

Ekte izleyeceğiniz şu ana kadar yayınlanan ilk ve tek canlı yayın programına ait olup, video ‘da görüldüğü üzere herkes kazanır yarışma sunucusu Hakan Bilgin eşliğinde keyifli bir yarışma için elinden geleni yapsa da teknik aksaklıklar sonrası programı yarıda keserek yarışmayı sonlandırmak zorunda kalıyor. Herkes kazanır yarışmasında herkes nasıl kazanacak? sloganı ile başlayan Herkes Kazanır Yarışması İlk ve Tek Bölüm videosu.

Herkes Kazanır da nasıl yarışabilirim?

Hakan Bilgin sunuculuğunda Show Tv ekranlarında sadece 1 bölüm olarak yayınlanan Herkes Kazanır yarışması 5 yarışmacıdan oluşmakta olup sorulacak sorulara cevap vererek büyük ödüle ulaşmaya çalışıyorsunuz. 13 soru olan yarışmada, yarışmacılar soruları cevaplayarak büyük ödüle ulaşmaya çalışacaklar. Peki Herkes Kazanır yarışması ödülü ne kadar? Televizyon formatı için planlanan bölüm başına 250 Bin TL dağıtılması yönünde, bunun 50 Bin TL ‘si stüdyodaki yarışmacılara 200 Bin TL ise akıllı telefonları ile uygulamada yarışanlara.

Buraya kadar her şey diğer yarışmalar ile aynı gözükse de Herkes Kazanır yarışmasını diğer yarışmalardan ayıran detay televizyon başındaki izleyicilerinde kazanacak olması. Kısaca detay belirtmek gerekir ise 3 senedir Dünyanın en innovatif Bankası seçilen Denizbank ve tarafından çok farklı bir yarışma formatı çıkarılmış. Show Tv stüdyolarında beklenen sonucun alınamadığı Herkes Kazanır yarışması şimdi de TV8 ekranlarında ve Acunn.com ile tekrar Türk halkı ile buluşmaya devam ediyor.

Şu anda sadece Acunn.com canlı yayınında ve uygulamada sorular yayınlanırken Herkes Kazanır uygulamasını akıllı telefonlarına indirenler de online cevaplar vererek yarışacak. Peki Herkes Kazanır uygulamasını indirenler yarışma esnasında nasıl para kazanacaklar? Format gereği canlı yayınlanan yarışmada verilen 13 saniye içerisinde cevaplarını tuşlayarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Verilecek puanı doğru cevaplayan kullanıcılar kazanıyor, şu anda yanlış cevap verseniz de kazanmaya devam ediyorsunuz ve bunun karşılığında Qapel kazanıyorsunuz.

Acunn.com ile canlı olarak yayınlanan yarışma ilerleyen günlerde TV8 yada TV8,5 ekranlarında stüdyo formatı ile karşımıza çıkacaktır. Tabi şu anda uygulamadan soruları cevapladığınız için canlı yayını takip etme zorunluluğu yok. Ama Herkes Kazanır yarışması tekrar TV ekranlarına taşındığında soruları TV’ den görüntülerken uygulamadan cevapları veriyor olacağız.

Herkes Kazanır Yarışmasında Daha Çok Nasıl Kazanabilirim?

Şu anda TV8 ekranlarında yayınlanan Yeteneksizsiniz ve O Ses Türkiye programları içerisinde yapılan reklamlar ile uygulamanın bilinirliği arttırılırken, sonraki reklamlarda ise yarışmanın ilk sorusu TV8 ‘ de göreceğiniz şekilde başlıyor ve kalan 12 soruyu dilerseniz Acunn.com aracılığı takip edebilir siniz. Peki Herkes Kazanır yarışmasında nasıl kazanırım diye sorabilir siniz?

Şu anki mevcut uygulamada ilk soruyu TV ‘de cevapladıktan sonra diğer sorular Acunn.com sitesinde canlı yayın ile Jess tarafından sorulmaya devam ediliyor. Çok kazanma şansınız ise burada başlıyor, Jess soruya verilen cevap süresinden bir diğer soruya kadar soru ile ilgili detay bilgiler iletiyor. Yani soru uygulamada karşımıza gelmeden Jess bizi soruya karşı hazırlıyor. Durum böyle olunca soruya vereceğiniz cevap içinde diğer detayları kafanızda toparlama şansına sahip oluyorsunuz.

Qapel nedir? Nerelerde harcama yapılabilir? 

Qapel.com.tr sitesinden üye olarak başladığınız süreç sonunda, hesabınıza gelen görev uyarılarını takip ederek Qapel kazanıyorsunuz. Peki bu Qapel görevleri neler? Üyelik sonrası Qapel sosyal medya hesaplarını takip etmek, tarafınıza iletilen facebook videolarını izleyerek paylaşmak, yada tarafınıza iletilen anketleri doldurarak bunun karşılığında ödül olarak qapel kazanmak olacaktır. 1 qapel kaç TL yada Qapel TL karşılığı nedir? diye merak edenler için ise, 1.000 Qapel 80 TL gibi bir rakama denk gelmektedir.

Daha önce farklı firmalarında bu tarz çalışmaları mevcuttu fakat belirli tutarın üzerinde kazanımlarını alamadıkları konusunda bir çok forumda şikayetleri okuyoruz. Qapel ‘in diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden biri de işbirlikçileri arasında Denizbank’ ın olması. Kazanılan Qapel bakiyesi ile Q-Market’ de dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirken dilerseniz Fastpay uygulaması ile cafe, restoranlarda indirimli olarak Qapel’ lerinizi harcayabilir siniz. Qapel ile hem market hemde fastpay uygulamasında harcamalarınızı çok rahat yapabilecek siniz.

Herkes Kazanır ne zaman yayınlanmaya başlayacak?

Herkes Kazanır yarışması sadece 1 bölüm ile yaşadığı Show Tv macerası sonrası, şu anda Acun Ilıcalı ile Tv8 ekranlarında hak ettiği yere gelebilmek için uğraşıyor. Şu an uygulama üzerinde yarışmaya ve kazanmaya devam edilirken yeterli kullanıcı sayısına ulaşılması durumunda TV8 ekranlarında canlı yayında tekrar izleme fırsatını bulacağız gibi gözüküyor.

Herkes Kazanır yarışması hangi gün? Şu an için Tv8 ekranlarında ilk sorusu ile başlayan yarışmada sonraki sorular uygulama üzerinden ve Acunn.com üzeriden takip edilebiliyor. Perşembe, Cumartesi ve Pazar günlerinde yayınlanmaya devam eden Herkes Kazanır yarışması Qapel ödüllerini dağıtmaya devam ediyor. Günlerde değişim olabilmekte olup bildirim ile duyurulmaktadır. Şu anda yarışma başına 25 Bin TL dağıtılmakta olup, TV ekranlarına taşınması durumunda makalemizin başında belirtildiği gibi 250 Bin TL ödül dağıtılması planlanmaktadır.

Herkes Kazanır yarışması ne kadar ödül dağıtıyor? Şu anda sadece uygulama üzerinde yarışma devam ettiği haftada 3 gün ile toplamda 75 Bin TL dağıtılmakta olup, Dağıtılacak ödül yüksek olduğu için muhtemelen yarışma haftada bir gün izleyiciler ile buluşacak gibi gözüküyor. Yarışmacı olmak için acele etmenizde fayda var, belirli bir seviyeye geldikten sonra bu tarz yarışmalarda yarışmacı olmak çok daha zorlaşıyor. O yüzden Herkes Kazanır yarışmasına stüdyoda yarışmak için şimdiden başvurmak iyi olur.

Canlı yayında yarışamadım diye çok da üzülmeye gerek yok tabi ki. Evlerinizden aynı şekilde yarışarak Qapel puan kazanmaya devam ediyorsunuz. Herkes Kazanır uygulaması ile kazanılan ödül puanları ise Fastpay uygulaması ile üye iş yerlerinde harcama imkanına sahip olabilir siniz. Henüz Fastpay kullanış alanı çok büyük olmasa da yavaş yavaş online satış sitelerinde kullanılmaya başlıyor diyebiliriz. Kazandığınız tüm puanları bu siteler aracılığı ile harcama imkanı bulabileceksiniz.

Herkes Kazanır uygulamasını nasıl indirebilirim?

Herkes Kazanır yarışmasında evlerinden yarışacak olanların ilk olarak Herkes Kazanır uygulamasını indirmesi gerekiyor. App Store ve Google Play marketlerinde uygulama indirilebilir durumda olup sonrasında indirdiğiniz uygulama içerisinde Qapel sahasını tıklayarak ödüllerinizin aktarılabilmesi için Qapel hesabınızı oluşturmanız gerekir. Herkes Kazanır Denizbank , TV8, Acunn.com ve Qapel önderliğinde televizyon başında yarışma severlere hem güzel vakit geçirme hemde para kazanma fırsatı sunacak gibi gözüküyor. Ama TV programı başlayana kadar uygulamadan kazanmaya devam.

herkes kazanir yarismasi,qapel,fastpay

Herkes Kazanır Yarışması

32 Yorumlar

 1. Eylul 31 Mart 2017
  • Senem durak 3 Aralık 2017
   • Finansçı 4 Aralık 2017
    • Öznur 10 Aralık 2017
     • Finansçı 11 Aralık 2017
    • Yakup 11 Aralık 2017
     • Finansçı 12 Aralık 2017
    • Türkan 14 Ocak 2018
     • Finansçı 17 Ocak 2018
      • Bekir 21 Ocak 2018
       • Finansçı 23 Ocak 2018
    • Buvyv 31 Ocak 2018
     • Finansçı 1 Şubat 2018
 2. birol 5 Nisan 2017
 3. salih 5 Nisan 2017
 4. Emin 26 Nisan 2017
 5. Esra 26 Nisan 2017
 6. polat 26 Nisan 2017
 7. Mustafa Koyubekmez 3 Aralık 2017
 8. Melih 4 Aralık 2017
 9. Ebru 7 Aralık 2017
 10. Aydın 19 Nisan 2018
  • Finansçı 19 Nisan 2018
 11. Ömer 20 Nisan 2018
  • Finansçı 22 Nisan 2018
 12. Enes 29 Nisan 2018
  • Finansçı 2 Mayıs 2018
 13. özlem 6 Haziran 2018
  • Finansçı 9 Haziran 2018
 14. Fırat 17 Temmuz 2018
  • Finansçı 17 Temmuz 2018

Cevap Ver