9 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

En ucuz alabileceğim otomatik vites araba hangisi?

En ucuz alabileceğim otomatik vites araba hangisi?

Son dönemde yıldızı fazlasıyla parlayan otomatik vites araçlar piyasada yeteri kadar yer alıyor. Özellikle bayanların tercih etmesine rağmen eşlerinde bu durumdan şikayetçi olmadıkları söylenebilir. Fakat ikinci el piyasasında otomatik araçlar biraz risk algısı oluşturmakta olup, temiz araç endişesi ile kullanıcılar düz vites araçları tercih edebiliyorlar. Yıl sonuna yaklaştığımız bu günler en ucuz alabileceğimiz otomatik araba olarak Hyundai Accent Blue marka aracı önersek yanlış yapmamış oluruz.

hyundai accent blue

Yıl sonu firmaların araç satışı konusunda kapıştığı bu günlerde sıfır otomobil alımı için fırsatlar çıkabiliyorlar. Hyundai Accent Blue kendi sitesinde yer alan Önerilen Satış fiyatı başlığı altında 53.750 TL ile diğer firmalar karşısında avantaj sağlıyor. Yıl sonu araç alımı yapanlar çok daha iyi bilirler firmalar yıl içinde sağladıkları indirimleri kaybetmemek adına bazen Fabrikalarından fazla araç çekimi yapabiliyorlar. O yüzden sıkı bir pazarlık ile 50.000 TL altına alım fırsatı yakalayabileceğiniz bir araç 20.000 TL sıfır faiz avantajı ile alım konusunda tüketiciye imkanlar sunmaktan geri kalmamışlar.

Otomatik vites araç alımı yapmak isteyen tüketiciler çok zaman kalmadı. En yakın Hyundai bayisine giderek sağlanan avantajları birebir öğrenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda sıfır araç sahibi olabilir siniz. 2015 yıl sonu kampanyalarında en uygun satın alabileceğim otomatik vites araba hangisi diye soranlara Hyundai bayilerine gitmeleri konusunda bilgilendirebiliriz.

Hyundai Accent Blue internet sitesi satış fiyatı;

1.4 D-CVVT MODE CVT OTM. (BENZİNLİ)   53.750 TL

 

Taşıt kredilerinde taşıt rehni nasıl kaldırabilirsiniz yazımızı okumak için tıklayın

https://www.kucukpara.com/kredi-islemleri/tasit-kredileri/tasit-rehni-nasil-kaldirabilir-siniz/

BUNUNLA İLGİLİ:  Hisse Senedi nedir?
About Author

Finansçı

2 Comments

  • Hyundai Accent Blue güzel bir araç ama ben o fiyata 2.el daha iyi bir otomatik araba almayı tercih ederim.

  • otomatik vites için yeni ehliyet istemeye başlayacaklar onun için o kriteri de göz önünde bulundurun

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir