14 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Gökhan Gönül Beşiktaş transferinden ne kadar kazandı?

Gökhan Gönül Beşiktaş transferinden ne kadar kazandı?

Olaylı bir şekilde Fenerbahçe’ den ayrılarak Beşiktaş ile sözleşme imzalayan Gökhan Gönül ile ilgili yankılar devam ediyor.

Euro 2016 döneminde anlaştı, anlaşamadı dedikodularının arttığı bir dönemde Gökhan Gönül Fenerbahçe ile ipleri kopararak Beşiktaş ile anlaştı. Peki bu transfer sonrası Beşiktaş Gökhan Gönül’e ne kadar ödeme yapacak? sorusu oldu diyebiliriz.

Gökhan Gönül Beşiktaş transferinden ne kadar kazandı?

Son yıllar da bonservisini elinde bulunduran oyuncuların en büyük kozlarından biri olan imza parası olarak 2 Milyon Euro, 1.7 milyon Euro sezon ücreti alacak. 3+1 opsiyonlu olarak sözleşme imzalayan Gökhan Gönül transferinde en büyük pay sahibi olarak gösterilen menajeri Ahmet Bulut bu transfer sonrası 1 milyon Euro alacağı belirtiliyor.

9 yıl Fenerbahçe macerası sonrası Beşiktaş tarafına geçen Gökhan Gönül için sosyal medyada diğer basın organlarında eleştiriler gelebilmekte. Son olarak Mehmet Ali Erbil ‘ de twitter adresinden Gökhan Gönül’ e atıfta bulundu. Takipçileri tarafından olumlu ve olumsuz geri dönüşlerin yapıldığını söyleyebiliriz.

BUNUNLA İLGİLİ:  Burçin Terzioğlu İlker Kaleli Sevgililer günü paylaşımı
About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir