20 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

İşte benim stilim Allstar yarışmasını kim kazandı?

İşte benim stilim Allstar yarışmasını kim kazandı?

Daha önce farklı bir kanalda seyirci ile buluşan İşte Benim Stilim yarışması, Acun Ilıcalı ‘nın TV8 satın alması ile İşte Benim Stilim Allstar yarışması ile TV8 ekranlarında seyirci ile buluştu. Çoğu bölümü olaylı geçen İşte Benim Stilim Allstar yarışması için 6 adet finalist arasından rakiplerini eleyerek birinci olmaya hak kazanan yarışmacı AYŞENUR BALCI oldu. Sezon boyunca farklı tarzı ile göz dolduran Ayşenur Balcı son altı finalist arasında bir adım önce çıkarak İşte Benim Stilim Allstar yarışması birincisi oldu.

Yarışmada sonra kez kıyafetlerini giyen 6 yarışmacı yeteneklerini sergilediler gecenin sonunda yarışmayı kazanan Ayşenur alcı oldu. Türkiye’ nin en stil kadın ünvanını da ele geçirmiş oldu.

İşte Benim Stilim Allstar yarışmasında finale kalan yarışmacılar kim?

  • Özden Cerrahoğlu
  • Nihal Candan
  • Ayşenur Balcı
  • Çiğdem Çelik
  • Gülşah Yılmaz
  • Ayşegül Melisa Doğan

Ailesi tarafından evlatlıktan reddedilen Ayşenur Balcı ‘yı stüdyada izlemeye gelen olmaz iken, Ayşenur Balcı yarışma sonucunda birinciliği kazandı.Yarışma sms oylamaları ile sonuçlanırken jüri yarışmayı kazanan yarışmacılar hakkında yorumda bulunmadı.Ayşenur Balcı ile basında sürekli acaba uyuşturucu mu kullanıyor haberleri çok hareketli bir sezon geçiren Ayşenur Balcı 2015 yılına  da damgasını vurmuş oldu. Allstar yarışmasını kazanan Ayşenur Balcı yarışma sonunda 150 bin türk lirası kazanacaktı fakat son dakikada yapılan aktarım ile 1.olanın ödülünden 50 bin liranın 2.ye aktarılması konusunda oy çokluğu ile karar verilince yarışma sonunda 100.000 TL ödül ile uğurlandı.

İşte Benim Stilim Allstar yarışmasına sms sonuçları,

1.Ayşenur Balcı
2.Nihal Candan
3.Çiğdem Çelik
4.Özden Cerrahoğlu
5.Ayşegül Melisa Doğan
6.Gülşah Yılmaz

 

BUNUNLA İLGİLİ:  Papara Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Aş faaliyet izni tamam
About Author

Finansçı

1 Comment

  • Umarım uzun bir süre yeni bölüm gelmez çok gıcık bir program izlemesem de bitmesini istiyorum.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir