10 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Genel

Kargo Uçak Kiralamanın Başlıca Avantajları

Kargo Uçak Kiralamanın Başlıca Avantajları

Uçak kiralamak sadece filmlerde gördüğünüz ya da haberlerde seyrettiğimiz ünlü işadamlarının, politikacıların kullandığı bir şey değildir. İhtiyacı olan herkesin gerekli işlemleri tamamlayarak uçak kiralaması mümkündür. Uçak kiralama olarak farklı birçok alternatif hizmet bulunmaktadır. Bunlar arasında özel jet kiralama, ambulans uçak kiralama, yolcu uçak kiralama gibi farklı seçenekler bulunmaktadır. Uçak kiralama temelinde taşıma vardır ama kargo uçak kiralama hizmeti ile hem insan hem de eşya vb. ürünler de taşınabilir.

Kargo uçak kiralama ile taşımada belirlenmiş prensipler vardır. Uçak taşımacılığında olduğu gibi bu hizmette de bu prensiplere uyulmak zorunludur. Kargo uçak kiralama ile neler taşınabilir diye düşündüğünüzde bunlar tehlikeli malzemeler, ilaçlar, otomotiv ürünleri, bozulma olasılığı olan malzemeler, çok ağır malzemeler, özel mücevher ve tasarımlar, savaş, doğal afet vb. durumlarında acilen taşınması gereken, silah vb. güvenlik ekipmanları gibi malzemeler ilk akla gelenlerdir. Farklı kıtalar arasında yüklü eşya taşınması da kargo uçak kiralama yöntemiyle yapılabilir. Kargo uçak kiralama yapılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Bunların en başında kargo uçak kiralama işleminin tek seferlik mi, sezonluk mu yoksa tek yön mü yapılacağının belirlenmesi gelir. 2. önemli olan durum ise gönderilecek kargonun büyüklüğüdür. Kargo büyüklüğüne göre uçak seçimi yapılmaktadır. Bu bağlamda kargo fiyatı da seçilen uçak tipine göre değişmektedir. Kargo uçak kiralama kargo acentaları ve öncelikle olarak özel şirketlerin de içinde bulunduğu kamu kuruluşlarının, petrol, inşaat, otomotiv sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin vakıf ve derneklere, yardım kuruluşlarına, münferit kargo gönderi ihtiyaçlarını da yardımcı olmaktadır.

kargo-ucagi-kiralama

Kargo uçak kiralaması sizin için artık filmlerde ya da haberlerde gördüğünüz bir şey olmaktan çıkacak ve bu hizmet için planlanmış farklı ebatlardaki uçaklarla hem kendinizi hem de eşyalarınızı istediğiniz yere güvenle hızlı bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

BUNUNLA İLGİLİ:  Elektronik Nargile Likitleri Nereden Alınır

Kargo Uçak Kiralamanın Başlıca Avantajları

Kargo uçak kiralama hizmetinden faydalanan kişi sayısının gün geçtikçe arttığı görülüyor. Günlük hayatın temposuna uymayan diğer taşıma yöntemleri düşünüldüğünde esnek program imkânı sunan ve pratik kullanıma sahip kargo uçak kiralama hizmeti birçok avantaja sahiptir. Türkiye’de Plures, kişiye ve şirketlere özel uçuş seçenekleri sunuyor. Belli bir bölge içinde ya da daha geniş çaplı bir alanda faydalanabileceğiniz bu sektör, dev bir ürün yelpazesi ile hizmet veriyor.

ozel-kargo-ucak-kiralama

Detaylı Bilgi İçin: http://www.pluresair.com.tr/

Plures Havacılık

Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi – EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy – Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE

T// +90 212 465 33 32

F// +90 212 465 83 36

http://www.pluresair.com.tr/

About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir