6 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Kenan İmirzalıoğlu nun düğün sürprizi

Kenan İmirzalıoğlu nun düğün sürprizi

14 Mayıs 2016 tarihinde Cunda adasında Dünya evine girecek olan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftinin Düğünü’ ne Kenan İmirzalıoğlu’ nun jestleri konuşulacak gibi gözüküyor.

Bir süre önce evlilik kararı olan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti için düğün hazırlıkları tam gaz gidiyor gibi. Düğün tarihi olarak 14.05.2016 tarihinde karar kılan çift için Kenan İmirzalıoğlu’ nun Cunda adasında sürprizler planladığı belirtiliyor.

Kenan İmirzalıoğlu neredeyse tüm dizi ve filmlerinde hep seven, romantik bir aşık rolündeydi, gerçek hayatta da bu yansımaları düğününe yansıtmayı planlayan Kenan İmirzalıoğlu çoğu filminde gerçekleştirdiği Zeybek oyununu kendi düğününde de sergileyecek.

Kenan İmirzalıoglu dugunu ne zaman nerede olacak

Her detayı papatyam diye hitap ettiği Sinem Kobal için ince ince planlayan Kenan İmirzalıoğlu Cunda adası, Ortunç koyunda gerçekleşecek 2 gün 2 gece düğünü için çiçekler ile süslenen bir alan, bunun yanında Sinem Kobal için özel bir şarkı seslendirmeyi planlıyormuş.

Olayı daha romantik hale getirmek için Balıkçı tekneleri ile anlaşan Kenan İmirzalıoğlu, bu tekneler ile Ortunç Koyu’ na ulaşımı sağlayacağı belirtiliyor. 2 gün 2 gece sürecek düğünün Magazin sayfalarını uzun süre süsleyecek gibi gözüküyor. Uzun yıllar bayan fanlarının hayallerini süsleyen Centilmen ve Romantik sanatçı eşi olacak Sinem Kobal için daha farklı sürprizler de planladığı konuşuluyor. Bu detayları 14.05.2016 tarihinde gerçekleşecek Cunda adasındaki düğünde hep beraber magazin haberlerinde bolca izleyeceğiz gibi gözüküyor. 

 

 

Banka hesap numaramı yada ıban numaramı nasıl öğrenebilirim? yazımızı okumak için tıklayın.

https://www.kucukpara.com/gundem/banka-hesap-numarami-yada-iban-numarami-nasil-ogrenebilirim/

BUNUNLA İLGİLİ:  Mayıs 2021 Kira Artışı Ne Kadar?
About Author

Finansçı

2 Comments

  • yakışıklı adamdı yazık oldu neden gittin evlendin o kadar türk kızı sana hayrandı

  • Kenan İmirzalıoğlu için en kötü şey; asla Sinem Kobal’la barça maçlarını izleyemeyecek olması.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir