1 March 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisindeki partneri kim olacak?

Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisindeki partneri kim olacak?

Kurt Seyit ve Şura dizisinin beklenen reytingi alamadığı için ekranlara erken veda etmesinden sonra, bir süredir ekranlardan uzak kalmayı tercih eden Kıvanç Tatlıtuğ yeni bir dizi ile tekrar geri dönüyor.

Son dizisi olan Kurt Seyit ve Şura ‘da işler yolunda gitmeyince ekranlara erken veda etmişti. Kıvanç Tatlıtuğ için aslında çok beklenen bir durum değildi bu ama oyuncu seçimi, dizinin konusu gibi sebeplerden dolayı seyirciden beklenen ilgili görememişti.

Dizi bittikten sonra bir süre ekranlara ara veren Kıvanç Tatlıtuğ bu arada Dünya evine girerek bayan hayranlarını üzdü. Kıvanç Tatlıtuğ ne zaman ekranlara geri dönecek, yoksa dizileri kapılarını kapattı mı derken tekrar ekranlara geri dönüyor.

cansu dere yeni dizi kimle oynayacak

Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisinde kiminle beraber oynayacak derken son karar Cansu Dere olarak açıklandı. Farklı isimler ile anılan Kıvanç Tatlıtuğ son dizisinde partneri ekranlara uzun süre ara veren Cansu Dere olacak.

 

BUNUNLA İLGİLİ:  Aralık 2015 kira zam oranı açıklandı ne kadar zam yapmam gerekiyor?
About Author

Finansçı

2 Comments

  • Bu cansu dere’ de her dizide oynuyor arkadaş cidden anlayamıyorum. Oyuncu yetiştirme konusunda çok kısır bir ülkeyiz demekki. Kıvanç Tatlıtuğ için bir çok aday olmalıydı bence.

  • Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı en iyi dizi Kuzey Güney’di bence oradaki başarısını bakalım yeni dizisinde de olacak mı?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir