11 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Kripto Para

MOAC Coin Nedir? MOAC Airdrop Nasıl Katılabilirim?

MOAC Coin Nedir? MOAC Airdrop Nasıl Katılabilirim?

Moac Coin nedir? ile konuya başlamak gerekirse, merkezi olan uygulamaları en etkin şekilde oluşturan ve ölçeklendirebilen bir Multi Blockhain akıllı sözleşme ve P2P servis ağını kullanan çok büyük bir platformdur. MOAC Multi Blokchain sayesinde performansını sistem kapasitesini maksimum ölçüde arttırır. Oluşturulan akıllı sözleşmeler için işlem ücretlerini minimum seviyeye indirir. Tüm kullanıcılarını ödülleri işlemek anlamında kıyasıya bir yarışa girmesini sağlar.

Platformun özelliği, ölçeklendirilebilen P2P servis ağında yer alan merkezi olmayan Dapps ve akıllı kontratlar çok hızlı bir şekilde gelişimi için Multi Blockhain yazılım ve dağıtım hizmeti çözümüdür. Eşzamansız akıllı kontratları ve farklı yapılandırılabilir fikir birliği sistemleri için MOAC topluluğu DAP ‘ler, ek işlevsellik ve ölçeklenebilir çözümler sunarak geliştirme imkanı sunar. Bu işlem hızlarında 100 kata kadar hız arttırabilirken, merkezi olmayan süreçleri ve güvenlik kısmını yönetir.

Moac Coin Amacı Nedir?

Moac Coin asıl amacı, İşlem ve ses hızını arttıran, Dapps maliyetlerini azaltan,ölçeklenebilir olmayı sağlayan ve geliştirme karmaşıklığını azaltan bir Multi Blockhain  geliştirerek diğer Blockhain topluluklarından sıyrılmaktadır. Platform içerisinde ölçeklenebilir işlemler, akıllı kontratlar için Microchains, karşılık etkileşim için Cross-Chain işlevselliği dahil, MotherChain (İşin kanıtı) Dapp zinciri (Bahis kanıtı) gibi bir çok blokajdan fayda sağlar.

Moac platformu, Microchains ve sharding içeren Multi Blockhain sistemi ile saniyede 100 kat hızlı işlemler ile Ethereum ‘dan çok daha iyi bir sonuç çıkarabilir. En önemli detaylardan birisi ise DAPP ‘ler geliştirici tarafından sanal bir makinaya yerleştirildiği için ek işlem yapılmasına gerek yoktur. Mevcut ethereum akıllı kontratlarını daha az ücret karşılığı çalıştırabilir, Mevcut akıllı kontratları blok zincirde nasıl programlama yapılacağını öğrenmeye gerek olmadan genişletmek ve işlevsellik katmak için MOAC kullanılabilir.

BUNUNLA İLGİLİ:  Launchpad Tier Seviyeleri Ne Kadar? Ön Satış Başvuru İçin Bütçe Ne Olmalı?

MOAC Coin Hangi Borsadan Alabilirim?

MOAC Coin sadece 2 borsada işlem görmekte olup işlem hacmi olarak yüksek olduğu Coinbene borsasındchange me bakıldığında Coinbene işlem hacimi olarak Bit-Z borsasına fark atmaktadır. Belki artış yükseliş konusunda diğer coinler gibi top coin BTC ‘ye paralel hareketler yapsa da işlemlerde BTC paritesinde işlem yapılmamaktadır.

MOAC Coin Ne Kadar? Dolaşımda Kaç Adet Moac Coin Var?

BTC fiyatı son dönemde satış baskısı ile 6.000 USD seviyelerinde işlem gördüğü için otomatik olarak world coin market bulunan diğer coinleri de olumsuz olarak etkilemektedir. Durum böyle olunca MOAC coin price (fiyatı) da panik satışları sonrası Coinmarketcap verilerine göre 3,73 USD seviyelerinde işlem görmektedir. Moac Coin exchange hacimleri, dolaşımda olan adet ve toplam coin adetlerini de paylaşmaya çalışalım.

  • Marketcap Değeri: 233.239.147 USD
  • 24 Saat Hacim      : 288.315 USD
  • Dolaşımdaki Adet: 62.463.334 MOAC
  • Toplam Adet         : 151.205.864 MOAC

moamoac_io,moac ico,moac token,moac coin

MOAC Coin Airdrop Nasıl Katılabilirim?

Öncelikle MOAC Airdrop katılımı yapabilmeniz için hhttps://www.candydrop.io/site/login?project=moac sitesinden katılımınızı gerçekleştirmeniz gerekiyor. MOAC ICO bu airdrop sürecinde ne kadar coin dağıtıyor? 300.000 USD değerinde MOAC coin bu airdrop sonrasında sahiplerine ulaştırılacak. Peki MOAC airdrop katılımı sonrası neler yapmanız gerekiyor bunlardan bahsedelim.
  • Medium uygulamasından https://medium.com/@moac_io sayfasını takip ederek belirtilen görevleri yapmak,
  • Twitter uygulamasından https://twitter.com/moac_io sayfasını takip ederek belirtilen görevleri yapmak,
  • Reddit uygulamasından https://www.reddit.com/r/MOAC/ sayfasını takip ederek belirtilen görevleri yapmak,
  • Telegram uygulamasından http://t.me/moacblockchain topluluğuna katılmak ve belirtilen görevleri yapmak,
  • Github uygulamasından https://github.com/MOACChain/moac-core sayfasını takip ederek belirtilen görevleri yapmak.

Bu belirttiğimiz maddelerden dilediğiniz takip ederek kazanacağınız ödül miktarını arttırabilir siniz. Bu arada candydrop.io sayfasında ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Bu görevleri yaptıkça ödülleriniz de artıyor ve yine bu sayfada görüntüleme yapabiliyorsunuz. MOAC Airdrop için ne kadar uğraştığınız sıralamada kaçıncı sırada olduğunuz gibi bir çok bilgiyi de görebilir siniz.

BUNUNLA İLGİLİ:  Bitcoin İlgisi Neden Artıyor? Kripto Paralara Vergi Geliyor?

Resmi MOAC sayfalarını takip etmenin yanında referans linkiniz ile farklı kulllanıcılara ulaşarak onlarında katılımını sağlayabilir bunun içinde ödül kazanabilir siniz. Sayfa takibi yanı sıra diğer görevlerden bahsetmek gerekir ise, tweet atmak, tweet beğeni, tweet yorum, telegram üye kaydı, telegram sohbet, reddit makale yayını, youtube video yayını, facebook makalesi, medium makale yayını gibi bir çok seçenek mevcut.

MOAC Airdrop ne zaman bitiyor? diye soranlar olabilir. 11.09.2018 tarihi itibari ile airdrop süreci bitiyor. Kazanılan ödül tutarlarının aktarımı için gerekli bildirim MOAC ekibi tarafından sizlere bildirim yapılacaktır. Sosyal medya hesaplarınızda geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde kullanarak maddi anlamda getiri sağlayacak bu tarz projeleri sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Moac coin pool, moac coin calculators yada moac coin wallet için Coinbene yada Bit-z borsalarında hesap açarak işlem yaparak moac coin wallet (para cüzdanı) oluşturabilir siniz. Moac coin mining imkanı da vermekte olup fiyatından dolayı da moac coin mining işlemleri tercih edilmektedir.

About Author

Finansçı

1 Comment

  • Finansçı, thanks so much for the post.Really thank you! Keep writing.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir