6 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Kripto Para

XMX Coin Nedir? XMAX Airdrop Nasıl Katılırım?

XMX Coin Nedir? XMAX Airdrop Nasıl Katılırım?

XMX Coin Blockhain Eğlence Geliştirici Ekosistemi tanımı ile piyasaya çıkan XMAX ekosistemi “mainchain + multi fonksiyonel sidechains” ile beraber eğlence amaçlı bir blockhain sistemi sunuyorlar. Eğlence DAPP ‘ leri konusunda gelişim sürecini basit ama güçlü bir SDK ile sağlamaktadır. XMAX farklı multimedya kitaplıkları sunan etkili bir oyun motoru sağlar. XMAX yüksek eş zamanlılık ve yüksek TPS çoklu zincir sistemi oluşumunu sağlamak için çoklu konsensüs yapısından çalışan VRF konsensüs yapısı ve yan zincirler kullanılmaktadır.

Teknik bilgiler ile sizleri bunaltmadan XMX coin nedir? XMaX coin hangi alanlarda fayda sağlayacak? XMAX Airdrop ile kullanıcılara nasıl fırsatlar sunuyor bunlardan bahsetmeye çalışalım. XMX coin nedir? ile başlamak gerekir ise 2D/ 3D/ HTML5 oyunları destekleyen bir blockhain oyun moturu olarak tanımlayabiliriz.

Görsel programlama SDK ve farklı akıllı sözleşme şablonları sunan bir yapı. XMAX geliştiricileri kullanımı diğer yazılım dillerine daha kolay olan Jva Script ile yazılmaktadır. Tecrübeli olan geliştiricilerin DAPP ‘leri çok hızlı oluşturmasına ve hızlı bir şekilde yaygınlaşan büyük bir topluluk ile takip eğitimleri ile beraber yeni geliştiricilerin yetişmesine yardımcı olmaktadır. Artık sizde kendinize ait DAPP ‘ler oluşturmak istiyorsanız XMAX sayesinde çok daha hızlı ve kolay bir şekilde bunu gerçekleştirebileceksiniz.

XMAX projesinin bir diğer büyük amacı ise geliştiriciler ile kullanıcı topluluklarını bir araya getirmek için olanak sağlamak ve tüm evreni blok zincir eğlence yöntemi ile bir araya getirmektir. Topluluk üyeleri çok partili Akıllı Sözleşmeler oluşumu için beraber çalışarak yenilikler ve çok daha iyi gelişmeler sağlanmasına olanak sağlanacaktır.

xmx coin

Christopher Manzaro, Hughes Ching ve Alex Nikolaev önderliğinde bir çok alanda başarılı bu kişiler ile projenin kısa sürede beklenen ilgiyi göreceği ve değer olarak beklenen seviyelere ulaşması muhtemel. Şu an top coin BTC fiyatının da 6.000 USD civarında olduğunu düşünürsek XMX coin fiyatına ve diğer world coin market koinlerine yansımaktadır. Güncel Coinmarketcap verileri üzerinden geçmek gerekir ise XMAX yani XMX token fiyatı ve değerleri ekteki gibidir;

 • Total Market Cap: 5.108.859 USD
 • Güncel Fiyat         : 0,0009854 USD
 • 24 Saat Hacim     : 343.338 USD
 • Piyasadaki Adet  : 518.448.678
 • Toplam Adet        : 30.000.000.000
BUNUNLA İLGİLİ:  Launchpad Tier Seviyeleri Ne Kadar? Ön Satış Başvuru İçin Bütçe Ne Olmalı?

XMX Coin Hangi Borsalarda İşlem Görüyor?

XMX Coin henüz büyük borsalarda listelenmiyor ama proje geliştikçe diğer borsalarda listelenme durumu var. Şu anda HADAX, FCoin, Graviex ve DDEX borsalarında listeleniyor. Fakat işlem hacminin büyük bir kısmı HADAX borsasında gerçekleşiyor. Onu takip eden FCoin borsası ama işlem hacmi anlamında arada büyük farklar var. XMX ICO alacak iseniz şu an için en uygun borsa HADAX diyebiliriz.

XMX Airdrop Nedir? XMX Airdrop Nasıl Katılırım?

Öncelikle XMAX Airdrop katılımı yapabilmeniz için https://www.candydrop.io/site/login?project=xmx sitesinden katılımınızı gerçekleştirmeniz gerekiyor. XMAX coin bu airdrop sürecinde ne kadar coin dağıtıyor? 150.000.000 adet XMX coin bu airdrop sonrasında sahiplerine ulaştırılacak. Peki XMX airdrop katılımı sonrası neler yapmanız gerekiyor bunlardan bahsedelim.
 • Medium uygulamasından https://medium.com/@xmax.io sayfasını takip ederek belirtilen görevleri yapmak,
 • Twitter uygulamasından https://twitter.com/xmax_io sayfasını takip ederek belirtilen görevleri yapmak,
 • Reddit uygulamasından https://www.reddit.com/r/XMax_Blockchain/ sayfasını takip ederek belirtilen görevleri yapmak,
 • Telegram uygulamasından https://t.me/XMAX_Announcements topluluğuna katılmak ve belirtilen görevleri yapmak,
 • Github uygulamasından https://github.com/xmaxio sayfasını takip ederek belirtilen görevleri yapmak.

Bu belirttiğimiz maddelerden dilediğiniz takip ederek kazanacağınız ödül miktarını arttırabilir siniz. Bu arada candydrop.io sayfasında ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Bu görevleri yaptıkça ödülleriniz de artıyor ve yine bu sayfada görüntüleme yapabiliyorsunuz. . CroXMAX Airdrop için ne kadar uğraştığınız sıralamada kaçıncı sırada olduğunuz gibi bir çok bilgiyi de görebilir siniz.

Resmi XMAX sayfalarını takip etmenin yanında referans linkiniz ile farklı kulllanıcılara ulaşarak onlarında katılımını sağlayabilir bunun içinde ödül kazanabilir siniz. Sayfa takibi yanı sıra diğer görevlerden bahsetmek gerekir ise, tweet atmak, tweet beğeni, tweet yorum, telegram üye kaydı, telegram sohbet, reddit makale yayını, youtube video yayını, facebook makalesi, medium makale yayını gibi bir çok seçenek mevcut.

BUNUNLA İLGİLİ:  MOAC Coin Nedir? MOAC Airdrop Nasıl Katılabilirim?

XMAX Airdrop ne zaman bitiyor? diye soranlar olabilir. 08.09.2018 tarihi itibari ile xmx koin airdrop süreci bitiyor. Kazanılan ödül tutarlarının aktarımı için gerekli bildirim XMAX ekibi tarafından sizlere bildirim yapılacaktır. Sosyal medya hesaplarınızda geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde kullanarak maddi anlamda getiri sağlayacak bu tarz projeleri sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz. Crop coin adı altında ekstra ücretler tahsil edilmez

About Author

Finansçı

1 Comment

 • Xmx coin umarım beklenen seviyelere gelecektir

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir