15 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Genel

Petek Temizliği Kaç Paradan Yapılıyor

Petek Temizliği Kaç Paradan Yapılıyor

Petek temizliği kaç para Çözüm Tesisat firmamız varken artık “oda sıcaklığı çok düşük” veya “salon sıcak iken, mutfak ılık” şeklindeki cümleleri unutabilirsiniz. Yapacağımız tüm çalışmalar tam 2 yıl boyunca randıman almanızı sağlayacaktır. İsterseniz 1 sene sonra tekrar bizden hizmet alarak daha iyi verim almak da sizlerin elinizdedir. Tüm işlemler yapılırken etraf kirlenmez, marka ve model fark etmeksizin tek tek iç temizliğini yapabiliriz, özenli bir çalışmanın adresi olmaya devam ediyoruz.

Petek temizliği kaç para Çözüm Tesisat ile en küçük ihtimallerin bile üzerinde durulmasını ister misiniz? Hol üzerinde yer alan 2 peteği inceliyoruz ve birkaç yerinde ılık olan kısımları bulduk. Özellikle çalışma başlamadan önce bu kısımlara dikkat edin. 1-2 saat sonra gerek bu sorunlu 2 petek gerekse diğerleri komple temizlenecek ve ılık olan yüzeylerin yeniden tesisata su verilip, ısıtılmaya geçildiği zaman elinizi yakacak ölçülere bile gelecektir. Bunu başarmak çok zor değil fakat üstün körü şekilde aynı işlemi yapan bazı firmalar gibi hızlıca biraz siyah suların peteklerden çıkmasını bekleyip, gitmek bize yakışmazdı ve bu anlamda sizlere özenli bir çalışma vaat ediyoruz. Tekrar tesisatçı çağırmanıza gerek olmayacak ve bunu en azında iki sene sonraya bırakabileceğiniz bir işçiliği almak için acele ediniz.

Petek temizliği kaç para Çözüm Tesisat sizlere her zaman sertifikalı uzmanlarımız ile hizmet verirken, TSE garantili kimyasal maddelerin temizlikte kullanıldığını belirtmek istiyoruz. Ayrıntılı bilgi için http://www.petektemizligifiyatlari.net sayfamızı ziyaret ediniz.

BUNUNLA İLGİLİ:  Güvenilir Marka Uğur Soğutma
About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir