6 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Sıla konserleri iptal edildi

Sıla konserleri iptal edildi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Sıla Gençoğlu ile ilgili yaptıkları açıklamalar için 21-22 Eylül Harbiye Cemil Topuzlu Konserleri iptal olduğu bildirildi.

Sıla Gençoğlu ‘nun Fetö Darbe girişimi sonrası Demokrasi nöbetleri ilgili yaptığı açıklama sonrası İstanbul Büyükşehir ve diğer Belediye’ lerden konser iptalleri ile ilgili açıklamalar ardı ardına geldi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi açıklamasından sonra sırasıyla Bursa Belediyesi, Kayseri Belediyesi, 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan açıklama;

“Bu bağlamda halkımızın ülkemize sahip çıkmak için meydanlarda verdiği mücadeleyi şov olarak nitelendiren, bu onurlu duruş ve iradeyle alay eden sanatçılar da bulunmaktadır. Bu nedenle söz konusu sanatçılardan biri olan Sıla Gençoğlu‘nun 21 ve 22 Eylül 2016 tarihlerinde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesinde yapılması düşünülen konserleri belediyemizce iptal edilmiştir.

Sıla Gençoğlu hangi konserleri iptal edildi?

  • 21 Eylül- 22 Eylül 2016 Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava konseri,
  • 28 Eylül 2016 Bursa Kültürpark Açıkhava konseri,
  • Kadir Has Spor ve Kongre Merkezi rezervasyonu,
  • Ankara Panora Avm yaz konserleri rezervasyonu,

Sıla Gençoğlu alışveriş sonrası basın mensuplarının soruları üzerine yaptığı açıklama da, Bu konular ile ilgili izahat vermek istemediğini belirterek, yanlış tarafa çekmek isteyen söylediklerimi yanlış tarafa çekti fakat ben sözümün arkasındayım diyerek Demokrasi diyorsak bende fikrimi ve düşündüklerimi söyledim ifadesini kullandı. Sonrasında twitter‘ dan gelen tepkiler üzerine fotoğraflarını yoruma kapatan Sıla Gençoğlu twiter’ dan açıklama yapmak zorunda kaldı.

 

Sıla Gençoğlu konser iptalleri sonrası twitter’ dan yaptığı açıklamada, 
Demokrasi mitingine katılmama açıklaması ile ilgili gerekçesinin geldiği durumu şaşkınlıkla izlemekte olduğunu belirtirken şehitlerimiz yada Demokrasi nöbetindeki vatandaşlarımızı kast etmediğini belirtti. Sıla Gençoğlu’ nun twitter paylaşımı ektedir;

sila gencoglu twitter bildirimi

BUNUNLA İLGİLİ:  Kredi puanı yüksek olana düşük faizli kredi imkanı
About Author

Finansçı

1 Comment

  • sıla’ nın iptal edilen konserleri çok değilmiş, Sıla için planlanan konserler iptal edilmiş gibi gözüküyor.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir