17 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Suada-Galatasaray adası havuz giriş ücreti ne kadar?

Suada-Galatasaray adası havuz giriş ücreti ne kadar?

Yaz sezonu geldi çattı İstanbul’ da serinlemek için alternatif arayanlar Suada-Galatasaray adası havuz giriş ücreti ne kadar?

İstanbul’da hem havuz hemde deniz havasını alabileceğiniz ender yerlerden biridir Galatasaray adası. Hem güneşlenmenin keyfine varmak, bir yandan boğaz havasını hissedebilmek, birde üstüne üstük deniz suyunu arıtarak misafirlerine güzel vakit geçirme imkanı sağlayan bir mekan Suada.

Suada-Galatasaray adası havuz sezonu açıldı mı?

Galatasaray adası müdavimleri tarih bilgisine bir vakıf olabilirler ama arada bir ziyaret edenler için belirtelim henüz Suada havuz yaz sezonu için kullanıma açılmadı. Yetkililerden alınan bilgiye göre 1 Haziran itibari ile Galatasaray Adası havuz faaliyetlerine başlayacak olup keyifli dakikalar sunmaya başlayacak.

galatasaray adasi havuz

Suada-Galatasaray Adası havuz giriş ücreti ne kadar?

Galatasaray adası 2016 Havuz giriş ücretleri için yapılan çalışma sonrası ekteki fiyatlar bu sezon geçerli olacaktır. Havuz kullanımı için fiyatların değişmesi durumunda sizler ile tekrar paylaşacağız.

Hafta içi     : 100 TL

Hafta sonu: 120TL

Galatasaray Adası-Suada ya nasıl giderim?

Adres olarak, Kuruçeşme Park – Beşiktaş olarak geçen Suada sahile 165 metre mesafesinde olup Muallim Naci caddesi üzerindedir. Suada yı gördüğünüzde sahilde karşısına denk gelen bölümde bir iskelesi mevcut olup sürekli ring servis yapmaktadır. Zengin Restoranları ve Havuz keyfini doya doya çıkarabileceğiniz bir mekan diyebiliriz. Suada-Galatasaray adası İrtibat telefonları: 0 212 263 73 00 / 0 212 263 73 33

Suada-Galatasaray adasına ücretsiz girebilirmiyim?

Galatasaray adası Havuz kullanımı için yukarıda belirttiğimiz ücretin ödenmesi gerekiyor, fakat alternatif olarak Denizbank Segment müşterilerine tahsis etmiş olduğu Afili Bonus kart sahipleri hafta içi havuz keyfine geçtiğimiz yıllarda ücret ödemeden sahip olabiliyordu. Fakat bu sene yapılan uygulama değişikliği ile Afili kart sahibi olanlara yüzde 50 indirim fırsatı sunmuşlar. Yani Afili kartınız var ise haftaiçi havuz keyfi için 50 lira ödemeniz gerekiyor. Ayrıca bu kart ile içeride yapılan alışverişlerde %25 indirim fırsatı da mevcut. 

BUNUNLA İLGİLİ:  Nisan 2022 Kira Artışı Ne Kadar?

Afili Bonus Kredi kartına nasıl sahip olabileceğiniz hakkında ekteki yazımız faydalı olabilir.

https://www.kucukpara.com/gundem/afilii-bonus-kart-nasil-alabilirim/

About Author

Finansçı

3 Comments

  • Manzara karşısında havuz ve güneş keyfi paha biçilemez. Derin ve tertemiz bir havuzu var.

  • Eğee afili kartına sahip iseniz zaten verrceğiniz (yaz boyunca) milyarlar cebinize kalıyor üstwlikte suada da piyada yapma keyfide cabası

  • geçen sene 90 liraya gitmiştim Suada Galatasaray adası havuz kısmına, bu senede belirttiğiniz Suada giriş ücretini hafta içi 100 TL yapmışlar biraz pahallı ama hafta sonuna göre biraz daha sakin oluyor düşünülebilir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir