1 March 2024

Email

info@kucukpara.com

Foto Galeri

Uşak Ulubey Kanyonları’nda Cam Teras açıldı.

Uşak Ulubey Kanyonları’nda Cam Teras açıldı.

uşak1

 

 

 

uşak3

 

uşak2

 

uşak4

 

 

Arizona Kanyonları’ ndan sonra dünyanın ikinci büyük kanyonu olarak bilinen Uşak Ulubey Kanyonları’na yapılan Park Kanyon’un açılışı yapıldı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği açılış ta Cam Terastan seyir için uzun kuyruklar oluştu.

Park Kanyon ve Cam Teras projesi hayata geçerken bir sonraki adım ziyaretçilerin kanyon zeminine inmesini kolaylaştıracak asansör projesi olacak.

Böylece bölgede turizm faaliyetlerinin artması bekleniyor.

Park Kanyon ve Cam Teras Projesi için kanyon bölgesinde düzenlenen açılışta konuşan Uşak Valisi Seddar Yavuz, dünyanın en uzun ikinci kanyonu olarak bilinen Ulubey Kanyonları’nın turizme kazandırılması için bir dizi çalışma yürüttüklerini söyledi. Projenin  maliyetinin 1 milyon 400 bin TL olduğu açıklandı.

Uşak Ulubey Cam teras için giriş ücretleri 2 TL. Ödediğiniz ücret sonrası yetkili personel bir süre zamanınızın dolduğunu söyleyerek dışarı davet edebilir. Özel günler dışında Cam terasta geçireceğiniz süre daha fazla olabiliyor.

BUNUNLA İLGİLİ:  2016 yılında çalışmak isteyeceğiniz ilk 5 şirket
About Author

Finansçı

2 Comments

  • güzel bir mekan sanırım tehlikeliye beziyor ama…

  • Kızıyorum kendime Yurdumun böyle güzel yerlerinden haberdar olmadığım için seviniyorum siteniz sayesinde öğrenebildiğim için

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir