7 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Yakacık Adnan Kahveci metro durağı nerede açılacak?

Yakacık Adnan Kahveci metro durağı nerede açılacak?

Yatırımları için metro inşaatlarını takip edenler Yakacık Adnan Kahveci metro durağı nereye açılıyor?

Yatırımcıların dört gözle beklediği Kadıköy-Kartal metro hattına eklenen 3 adet durağın nerelerde açılacağı bilgisi. Her yatırımcı yaptığı yatırımın değer kazanması için uğraşır bu yüzden ev alımı yaparken toplu taşımaya ne kadar yakın olduğu, merkezi olup olmadığı, etrafındaki kurumsal yerlerin çokluğu, metro istasyonlarının olup olmadığı gibi bilgileri kontrol eder. Emlak uzmanları da aynı görüşleri paylaşmakta olup konut alımı yapacak olanlar için verdikleri önerilerde yeni açılacak metro güzergahlarında konut alımı yapmaları konusunda gerekli yönlendirmeleri yapıyorlar. Tabi metro duraklarının nerelere açılacağı uzun süre önce lanse edilmesine rağmen bazen doğru bilgiyi bulamayabiliyorsunuz.

Kartal Yakacık bölgesinden konut alımı yapacaklar için faydalı olacağını düşündüğümüz bu yazımızda Yakacık Adnan Kahveci metro durağı (istasyonu) nın nerede açılacağı konusunda bilgiler vereceğiz. Küçük paraları olanların kar edebilecekleri bir ev almaları için bu tarz yeni gelişen bölgelerde uygun fiyatlara alabilecekleri konut alımları ile mantıklı bir yatırım yapabilecekleri aşikar.

Yakacık Adnan Kahveci metro istasyonu nerede açılacak?

Yakacık Adnan Kahveci metro durağı Türkiye Finans Katılım Genel Müdürlüğü yanı, Metsan Nexus Kartal projesi önüne denk gelen aşağıdaki harita görüntüsünden anlayabileceğiniz yerde açılacak.Kadıköy istikametinden gelenler için solda göreceğiniz Mesa Binası ve Gedik Üniversitesini geçtikten sonra göreceğiniz Nexus Kartal projesinin önüne denk gelen bölümde yer alıyor. Kartal Un Fabrikası ile Türkiye Finans Katılım Genel Müdürlüğü arasındaki bölgede istasyona ineceğiniz giriş kapısı olacaktır.

 

yakacik adnan kahveci metro duragi nerede olacak

Yakacık metro durağı nerede olacak diye soruyor iseniz Adnan Kahveci metro istasyonu Türkiye Finans Katılım genel müdürlüğü ile Kartal Un fabrikasının arasında kalan bölgede açılacak ek uzantılar ile farklı kapıları olacaktır. Kadıköy-Kartal metrosunun Kartal durağından sonraki ilk istasyonu olacak olup bölgede hızla yükselen Rezidansları ve diğer konutların fiyatlarını daha da yukarılara çekecektir. 2016 yılı içerisinde açılacak metro durağı açılmadı ama fiyatlaması şimdiden yapıldı bile geçtiğimiz yıllara göre fiyatlar oldukça yukarıda olup Metro açılışı sonrası dahada artacağı beklenmektedir.

BUNUNLA İLGİLİ:  Hamileler Antibiyotik içebilir mi?

Konut kredisi faizlerinin yüksek olduğu bir ortamda tüketici kredi çekmek için biraz daha iytiyatlı davranmakta olup, talep düşüklüğü olacak mı bunu ileri ki günlerde fiyatlamalarda göreceğiz.

 

Yakacık, Pendik ve Kaynarca metro durakları ne zaman açılacak?

https://www.kucukpara.com/gundem/kadikoy-kartal-metrosu-yakacik-pendik-ve-kaynarca-da-ne-zaman-acilacak/

About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir