17 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Ağız yaraları neden oluşur? Ağız yarasına ne iyi gelir?

Ağız yaraları neden oluşur? Ağız yarasına ne iyi gelir?

Ağız yaraları neden oluşur? Ağız yarasına hangi ilaç iyi gelir?

Hepimizin dönem dönem yaşadığı ağızda oluşan yaralar kabusa dönüşebiliyor. Dilimizin kenarlarına yada ucunda oluşabilen yada ağız içinde belli yerlerde oluşan yaralarda çaresiz kalabiliyorsunuz. Bu durum çok rahatsız edici bir durum olup dilimizle o bölge ile sürekli uğraştığımız için tedavi uzun sürebiliyor.

Peki ağız yaralarında aft tedavisinde ne kullanmalıyız?

Ağzımızda oluşan yaralarda bir çok yöntem mevcuttur. İlaç kullanmayı sevmeyen kişiler için tuzlu su ideal bir çözüm olabilir. Tuzlu suyun işe yaramadığı durumlarda tıbbi ilaçlardan faydalanmak gerekebilir. Bu tedavi için kremler mevcut olup bunun yanında Oralmedic diye mucizevi bir ilaçta mevcut. İçerisinde 3 adet kulak çöpü gibi aparat mevcut olup ağızda yaralı olan bölgeye temas etmek suretiyle kullanılan bir ilaçtır. Yaralı bölgeye kulak çöpü kıvamındaki ilacı değdirerek o bölgedeki yaranın yanarak kurumasını sağlayacaktır. Yaralı bölgeye temas edilerek o bölgenin yanmasını sağlayacağından kullanımda dikkat edilmesi gerekmektedir.

BUNUNLA İLGİLİ:  Kurban Bayramı Bankalar Açık Mı?
About Author

Finansçı

3 Comments

  • cidden mucizevi bir ilaç, o kadar ilaç ve krem kullanmama rağmen ağızdaki aft için en iyi çözüm diyebilirim.Teşekkürler

  • Agiz yarasına ne iyi gelir diye soran kar için bu ilaç biçilmiş kaftan. Aft yarası olanlar kesinlikle denemelisiniz. Sigarayı bıraktıktan sonra ağzım hep yara olmuştu bu ilaç ağız yarası için çok iyi gelmişti.

  • Ağız yarası nasıl geçer diye çok aradım taradım ağız içi yaraları bitkisel tedavi konusunda faydalı dediler ağız yarası için şifalı bitkiler denedim ağız yarasına sumak iyi gelir dediler ama ağızda çıkan beyaz yara için en etkili ilaç sanırım yazıda belirtilen ilaçtır. Ağız yarasına hangi ilaç iyi gelir diye boşuna araştırmayın bence biraz pahallı ama bu ilaç bomba desem yanlış olmaz

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir