A101 de çalışma arkadaşları arıyor iş ilanına başvuru şartları neler?

A101 Yeni Mağazacılık Aş. Mağaza sorumlusu çalışma arkadaşları arıyor. İstanbul Bölge ofislerinde çalıştırılmak üzere Mağaza Sorumlusu pozisyonu için iş ilanı mevcut.

Mağaza sorumlusu çalışanlardan beklenenler aşağıdaki gibidir;

Mağazanın çalışan kadrolarını oluşturarak, mağazanın satış hedeflerini tamamlamasını sağlamak.
Mağazada kayıt, stok ve siparişlerini koordine etmek ve iş süreçlerinin doğru çalışmasını sağlayarak çalışan kadro ile beraber disiplinli çalışan bir ekip oluşturmak ve bu ekibin eğitimini sağlamak.

Başvuru yapacak kişilerde aranan özellikler aşağıdaki gibidir;

En az lise mezunu,bu sektörde en az 2 yıl tecrübeli, Ms Office uygulamalarını iyi kullanan, B sınıfı ehliyet sahibi ve araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İyi ve etkili konuşma yeteneğine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İyi ilişkiler kurabilen ve takım çalışmasında başarılı, Erkek adaylar içinde Askerlik hizmetini bitirme şartı aranmaktadır.

Çalışma Saatleri, Çalışma Bölgesi,Eğitim Durumu aşağıdaki gibidir;

Pozisyonun detayı Yönetici Adayı olup, Tam zamanlı çalışma saatlerinde 2-5 yıl arası deneyim ve İstanbul-Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Gebze bölgesinde Lise, Meslek Yüksek Okulu ve Lisans mezunu adaylar arasından ilgili firma tarafından işe alımlar gerçekleştirilecek. İlan 01.10.2015 tarihi ile yayında olup personel alımı gerçekleştirilinceye kadar devam edecek olup, ilanın ne zamana kadar yayında kalacağına dair bildirim yapılmamıştır.

Mevcut işsizlik düşünüldüğünde Lise Mezunlarına iş imkanı tanıyan Perakende sektörü hemen her semtte 3-10 adet arasında mevcut. İnsanımıza evine yakın iş imkanı tanıyan bu sektör Türkiye Ekonomisine destek olmaktadır.

A101 Yeni Mağazacılık Aş. iş ilanına başvurmak için ekteki linkten yapabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/a101-yeni-magazacilik-a-s/magaza-sorumlusu-is-ilani/637120

4 Yorumlar

  1. halil 24 Ekim 2015
  2. osman 9 Kasım 2015
  3. Asel 21 Mart 2016
  4. mehmet 24 Ağustos 2016

Cevap Ver