9 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Fastpay Masrafsız Kredi İmkanı Sunuyor

Fastpay Masrafsız Kredi İmkanı Sunuyor

Son dönemde malum tüm dünyada yaşanan pandemi sebebiyle bir çok insan maddi sıkıntılar çekiyor diyebiliriz. İş yerlerinde personel çıkarmaları ücret düşürmeleri gibi aksiyonlar ile bir çok insan ihtiyaç sahibi durumuna düştü diyebiliriz. Üzerine birde son bir kaç aydır kredi faiz oranlarının artması tüketiciye yeni bir darbe vurdu. Covid 19 sebebiyle banka şubelerinin çalışma saatlerinin kısaltılması ve şubelerdeki yoğunluğu da düşününce fastpay masrafsız kredi cazip bir fırsat sunuyor.

Kredi kullanmak malum bazen çok zahmetli bir hale gelebiliyor. Son dönemde bir çok banka dijital onay ile internet bankacılıkları aracılığı ile kredi kullandırımları yapabiliyor. Tabi öncelikle bankaya giderek bir hesap açmanız ve internet bankacılığı şifresi gibi diğer işlemlerin yapılması gerekiyor. Peki fastpay masrafsız kredi tüketiciye nasıl bir avantaj sunuyor? bu konu hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Fastpay Masrafsız Kredi Nedir?

Öncelikle fastpay nedir? kısaca anlatmaya çalışalım. Detaylı bilgi ve kampanyalar için aşağıdaki makalemizden yararlanabilir siniz. Fastpay uygulamasına denizbank yada farklı bir banka kredi kartınızı ekleyerek harcamaya başlayabilirsiniz. Peki bu işlemler neler market, kafe ve restoran, mağazalarda qr kod ile ödeme, fatura ödemeleri, cepten cebe para gönderme, ulaşım kartına para yükleme gibi bir çok işlem imkanı sunmaktadır.

Fastpay uygulamasında ana ekrandan işlemler menüsünden fastkredi seçilir. Kullanmak istediğiniz kredi tutarını, vadeyi ve ilk taksit tarihini işaretlemeniz gerekiyor. Sonrasında çıkan ödeme planı kontrol edilir. Çıkan sözleşme ve formlara dijital olarak onay vermeniz gerekiyor. Fastpay tarafından kredi tutarı fastpay bakiyene yatsın. Dilerseniz parayı fastpay bakiyenizden harcama yapabilirsiniz yada cep telefonunuza parayı gönderebilirsiniz.

Fastpay Krediyi Kimler Kullanabilir? Nasıl Kredi Kullandırılır? 

Şu an için fastpay tarafından iletilen bilgide kredi kullandırım süreci sadece denizbank müşterilerine açılmaktadır. Yurtiçi yerleşik denizbank müşterileri fastpay kredi kullandırım fırsatından yararlanabilmektedir. Ana sayfa hızlı işlemlerden fastkredi tıklanarak bireysel kredi ve kredim alt menülerinden başvuru yapabilirsiniz. Daha önceden fastpay aracılığı ile kredi kullanmış iseniz kredilerim seçeneği altında izleyebilirsiniz.

BUNUNLA İLGİLİ:  Facebook Güvendemisin uygulamasını devreye aldı

Fastpay kredi vadesi minimum 1 yıl maksimum 36 ay vadede kullandırılabilir. Şu an öncelikle denizbank müşterilerine tanımlanan hazır limitler kullandırılabilmekte olup bu limitin üzerine çıkılamamaktadır. Kredi kullandırım sonrası şube, ATM, internet bankacılığı ve mobildeniz kanallarından ödeme yapılabilir

Fastpay Kredi İptal Edilebilir Mi?

Fastpay aracılığı ile kredi kullandıktan sonra iptal etmek isterseniz ne yapmanız gerekiyor. Fastpay uygulaması üzerinde kredilerim butonu üzerinden Krediyi iptal et seçeneğini kullanarak krediyi iptal edebilirsiniz. Peki fastpay ile kredi kullandıktan 24 saat sonra krediyi iptal etmek istediğinizde ne yapmanız gerekiyor. Krediyi iptal et sekmesinden cayma butonu tıklanarak krediden cayma hakkı kullanılabilir. Tabi cayma hakkının 14 gün ile sınırlı olduğunu unutmamak lazım.

Fastpay İle Ne Kadar Kredi Kullandırılabilir? Faiz Oranları Kaç?

Fastpay uygulaması ile minimum 1.000 TL maksimum 100.000 TL ‘ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Şu an güncel faiz oranları ise 12 ay için 1.49 olup 36 ay için 1.89 olarak belirtilmektedir. Tabi piyasadaki faiz oranlarının oynaklığını görünce ne zamana kadar geçerli olabileceğini tahmin etmek zor. Bunu ilerleyen günlerde hep beraber izleyip göreceğiz.

Fastpay Kredi Dosya Masrafı Sigorta Ücreti Var Mı?

Tüketici tarafından en çok merak edilen konu fastpay Kredi Dosya Masrafı varmı? Fastpay kredi sigorta yapılması zorunlu mu? Fastpay kredi tahsis ücreti varmı? Fastpay sitesinde ve uygulamasında tahsis ücreti ve sigorta bulunmadığı iletilmektedir. O zaman sadece kredi için faiz ödeyerek fastpay kredi imkanından fayda sağlayabilirsiniz. İhtiyacı olanlar için umarım faydalı bilgiler olmuştur.

About Author

Finansçı

1 Comment

  • Fastpay masrafsız kredi umarım hala devam ediyordur.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir