13 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Civil Fastpay Ödemesine 10 TL İade Kampanyası

Civil Fastpay Ödemesine 10 TL İade Kampanyası

Son dönemde adını sıkça duyduğumuz dijital ödeme uygulaması fastpay yine tüketiciye yeni bir indirim sunuyor. Sırasıyla A101, elektrik fatura ödemeleri, İstanbulkart ve Kentkart yüklemeleri, Köfteci Yusuf, Sbarro, Popeyes, Rossman, Kahve Dünyası, Arbys, Usta Dönerci, Migros gibi bir çok firmada tüketiciye aktarılan iadeler ile ağını geliştiren bir uygulamadan bahsediyoruz. Denizbank avantajı ile yoluna hızla devam ediyor diyebiliriz.

Özellikle 2020 yılında sundukları yeni kampanyalar, marketler ve restoran ağıyla bir çok kurumsal firma ile beraber Civil ‘de bu zincire dahil oldu. Civil özellikle çocuk giyim alışverişi yapanlar için bir çok kategorideki ürün ile beraber fastpay ağına katıldı ve temassız ödeme avantajı ile yeni bir hava yarattı desek yanlış olmaz sanırım. Bu şekilde büyük bir grubunda süreç içerisinde yer alıyor olması tüketici için güzel bir hareket olarak değerlendirilebilir.

Civil Fastpay İade Kampanyası Nedir?

Bu yıl içerisinde ülkemizde ve dünyada yaşanan pandemi ile beraber avm ‘lerde yaşanan kapanmalar ve alışveriş alışkanlıklarının değişimi sekteye uğratsa da popülerliğini sürdürmekte. Ve Civil firması fastpay ile yeni bir kampanya avantajını tüketiciye sunuyor. Kredi kartına, yada pos makinelerine temas etmeden QR kod ile temassız ödeme kolaylığına erişebilirsiniz. Sadece mağazalardan yapılan ödeme sonrası tüketiciye 10 TL iade fırsatı sunmaktadır.

Fastpay İle Civil ‘de 10 TL İade Nasıl Alınır?

Öncelikle fastpay uygulamasını Google Play yada Apple Store ‘dan indirmeniz gerekmektedir. Gerekli kullanıcı bilgilerini girdikten sonra herhangi bir Bankaya ait kredi kartını sisteme eklemeniz gerekiyor. Sonrasında hızlı işlemler menüsünde Öde/Yükle sekmesini tıklayın. Çıkan bölümden QR kod işaretli işyeri ödemesi yap sekmesi tıklanır. İşlemler bu kadar basit olup ödemeyi yapacağınız personeli işlemden önce fastpay ile yapacağınızı söylemeyi unutmayın.

BUNUNLA İLGİLİ:  Fastpay Masrafsız Kredi İmkanı Sunuyor

Bu işlemi yaptığınızda bir QR kod sayfası açılacaktır. Civil çalışanlarına bu kodu gösterdiğiniz de ödeme işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Sonrasında başka bir şey yapmanıza gerek yok. Artık uygulamayı indirip fastpay ailesine katıldığınıza göre diğer kampanyalardan faydalanmaya devam edebilirsiniz. Fastpay ailesine katılan market kampanyalarına ait detaylara ulaşmak için ekteki makalelerimize göz atabilirsiniz.

Civil ‘de Hangi Durumlarda Fastpay İadesi Geçerli Değil?

Fastpay internet sitesinde kampanyanın sadece mağazalardan yapılan alışverişlerde geçerli olduğu iletilmektedir. Bir kişi kampanya dahilinde Civil ‘den yapılan alışverişlerde 10 TL iade alma hakkına sahip olduğu iletilmektedir. 3 ay içerisinde kullanılmayan hediye tutarları fastpay tarafından iade alınabilir. O yüzden kazandığınız bakiyeleri 3 ay dolmadan kullanmayı unutmayın. Farklı firmadan kazandığınız iade ile diğer firmada alışveriş yaparak oradan da iade alabilirsiniz.

Civil 10 TL İade Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerli?

Civil ile Fastpay arasında gerçekleştirilen kampanya 31.12.2020 tarihine kadar geçerli olup yapılacak ilk ödeme işlemi için geçerlidir. Kampanyadan tüm fastpay kullanıcıları fayda sağlayabilir. Fastpay Kampanya şartlarını değiştirme hakkına sahip olup kim bilir belki yasaklardan dolayı sürede uzayabilir. Kampanya sona ermeden bu iade kampanyasından faydalanabilir siniz. Yapacağınız harcamalarda 10 TL iade kazanabilir siniz.

Fastpay QR Kod İle Ödeme Nasıl Yapılır?

QR kod ile ödeme yapmak için farklı bir işlem yapmanıza gerek yok. Biraz önce belirttiğimiz sekmeleri kullanarak otomatik QR kod oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. QR kod 1 dakika geçerli olup o anda kullanmazsanız hemen ardından yeni bir QR kod oluşturulur. Ödemenizi yaptığınız zaman uygulamayı kapatabilirsiniz. Yapmamanız durumunda da belirli bir süre sonunda uygulama kendini otomatik olarak kapatmaktadır.

BUNUNLA İLGİLİ:  İyzico Ödeme Hizmetleri Aş. faaliyet izni tamam

Ödemenizi yaparken seçili olan Kredi kartınızdan yada hesabınıza tanımlı fastpay vadesiz bakiye hesabından ödeme yapabilirsiniz. QR kod ile ödeme işleminden önce telefonunuzda otomatik döndürme fonksiyonunu açmayı unutmayın. Vadesiz hesap ile ödeme yapabilmek için Denizbank ‘da hesabınız bulunması gerekmektedir. Fakat kredi kartları ile yapılan ödeme işlemlerinizde hangi Banka kartınız tanımlı ise onunla ödeme yapabilir siniz.

Fastpay ve Civil ‘den iş birliği ile Civil ‘de QR ‘la ödemeye 10 TL hediye, Fastpay & Civil kampanyası QR ile ilk ödemeye 10 TL iade fırsatını kaçırmayın. Büyük harcamalar yapmadan Fastpay uygulaması ile bir çok kampanyadan yapacağınız alışverişler ile fayda sağlayabilir siniz.

civil,fastpay

About Author

Finansçı

4 Comments

  • Civil fastpay uygulaması ile 10 TL dağıtmaya başlıyor

  • Muhteşem güzel uygulama cıvıl ödemelerinde ki kampanyada katılmış çok güzel

  • cıvılde katılmıs uygulamaya

  • Cıvıl de de fastpay kampanyası sonlanmis. Hiç birinden faydalanamadik ki:(

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir