20 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Halit Ergenç yeni partnerini buldu

Halit Ergenç yeni partnerini buldu

Halit Ergenç’in yeni dizisinde oynayacağı rol arkadaşı Cansu Dere

Televizyon ekranlarına Kanuni Sultan Süleyman rolü ile damga vuran Halit Ergenç uzun süredir dizi piyasasından uzak kalmayı tercih etmişti. Her ünlü yıldız gibi yüzünün eskimesini istemeyen Halit Ergenç merakla kendisini ekranda görmek isteyen hayranlarını umutlandırdı. Son rol aldığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kanuni Sultan Süleyman ile büyük bir fana sahip olan Halit Ergenç geçtiğimiz aylarda O3 Productions firması ile kontratını yeniledi.

Halit Ergenç ile yenilenen sözleşme sonrası rol alacağı dizi için senaryo hazırlıklarına başlandı. Yine bir dönem dizisinde yer alacak Halit Ergenç‘ in bu dizide kiminle oynayacağı merak konusuydu. Firma senaryo ve oyuncu seçiminde Halit Ergenç’in fikrini alarak yürüme kararı almış gibi gözüküyor.

Yeni rol alacağı dizide beraber oynayacağı partneri Cansu Dere olacak. Senaryo ve rol arkadaşı konusunda son noktayı Halit Ergenç’ in koyacağı konuşuluyor. Daha önce 2009′ da Acı Aşk ve son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde cariyesi rolü ile beraber ekran karşısına gelen ikili, yeni projede üçüncü kez bir araya gelecekler.

Son dönemde sıkça diziler yayına girerek kısa sürede yayından kaldırılabiliyor. Halit Ergenç’in Cansu Dere ile beraber rol alacağı dizinin akıbeti ne olacak onu dizi yayına girdiğinde göreceğiz.

Halit Ergenç yeni rol alacağı dönem dizisinde baş rolü Cansu Dere ile paylaşacak. Senaryo çalışmaları son sürat devam ederken yeni dizinin de diğerleri kadar tutup tutmayacağı merak konusu.

 

Ekteki yazımızı okumak isteyebilirsiniz;

https://www.kucukpara.com/magazin/muhtesem-yuzyil-kosem-sultan-dizisi-izleyiciyi-ekrana-kilitledi/

BUNUNLA İLGİLİ:  Faturaları Üstüne Almak 2020 Fiyatları - Elektrik Su Doğalgaz Abonelik Ücretleri
About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir