12 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Herkes Kazanır Yarışması Ödülü Qapel Fastpay İle Nasıl Kullanılır?

Herkes Kazanır Yarışması Ödülü Qapel Fastpay İle Nasıl Kullanılır?

Denizbank ve Qapel işbirliği ile ilk bölümü Show Tv ‘de yayınlanan ve fakat yaşanan sorunlardan dolayı yayından kaldırılan Herkes Kazanır yarışması, uzun bir süre sadece akıllı telefonlar ile yarıştırmaya devam etti fakat artık tekrar Tv ekranlarına ısınmak için TV8 ve Acunn.com ile tekrar ön plana çıkmayı başardı. İleride gerçekleşecek olan stüdyo yarışmaları için Herkes Kazanır yarışması başvuru işlemleri şu an için beklemede.

https://www.youtube.com/watch?v=yDLEPFyO7pE

Ekte izleyeceğiniz şu ana kadar yayınlanan ilk ve tek canlı yayın programına ait olup, video ‘da görüldüğü üzere herkes kazanır yarışma sunucusu Hakan Bilgin eşliğinde keyifli bir yarışma için elinden geleni yapsa da teknik aksaklıklar sonrası programı yarıda keserek yarışmayı sonlandırmak zorunda kalıyor. Herkes kazanır yarışmasında herkes nasıl kazanacak? sloganı ile başlayan Herkes Kazanır Yarışması İlk ve Tek Bölüm videosu.

Herkes Kazanır da nasıl yarışabilirim?

Hakan Bilgin sunuculuğunda Show Tv ekranlarında sadece 1 bölüm olarak yayınlanan Herkes Kazanır yarışması 5 yarışmacıdan oluşmakta olup sorulacak sorulara cevap vererek büyük ödüle ulaşmaya çalışıyorsunuz. 13 soru olan yarışmada, yarışmacılar soruları cevaplayarak büyük ödüle ulaşmaya çalışacaklar. Peki Herkes Kazanır yarışması ödülü ne kadar? Televizyon formatı için planlanan bölüm başına 250 Bin TL dağıtılması yönünde, bunun 50 Bin TL ‘si stüdyodaki yarışmacılara 200 Bin TL ise akıllı telefonları ile uygulamada yarışanlara.

Buraya kadar her şey diğer yarışmalar ile aynı gözükse de Herkes Kazanır yarışmasını diğer yarışmalardan ayıran detay televizyon başındaki izleyicilerinde kazanacak olması. Kısaca detay belirtmek gerekir ise 3 senedir Dünyanın en innovatif Bankası seçilen Denizbank ve tarafından çok farklı bir yarışma formatı çıkarılmış. Show Tv stüdyolarında beklenen sonucun alınamadığı Herkes Kazanır yarışması şimdi de TV8 ekranlarında ve Acunn.com ile tekrar Türk halkı ile buluşmaya devam ediyor.

BUNUNLA İLGİLİ:  Batman v Superman ilk hafta ne kadar izlendi?

Şu anda sadece Acunn.com canlı yayınında ve uygulamada sorular yayınlanırken Herkes Kazanır uygulamasını akıllı telefonlarına indirenler de online cevaplar vererek yarışacak. Peki Herkes Kazanır uygulamasını indirenler yarışma esnasında nasıl para kazanacaklar? Format gereği canlı yayınlanan yarışmada verilen 13 saniye içerisinde cevaplarını tuşlayarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Verilecek puanı doğru cevaplayan kullanıcılar kazanıyor, şu anda yanlış cevap verseniz de kazanmaya devam ediyorsunuz ve bunun karşılığında Qapel kazanıyorsunuz.

Acunn.com ile canlı olarak yayınlanan yarışma ilerleyen günlerde TV8 yada TV8,5 ekranlarında stüdyo formatı ile karşımıza çıkacaktır. Tabi şu anda uygulamadan soruları cevapladığınız için canlı yayını takip etme zorunluluğu yok. Ama Herkes Kazanır yarışması tekrar TV ekranlarına taşındığında soruları TV’ den görüntülerken uygulamadan cevapları veriyor olacağız.

Herkes Kazanır Yarışmasında Daha Çok Nasıl Kazanabilirim?

Şu anda TV8 ekranlarında yayınlanan Yeteneksizsiniz ve O Ses Türkiye programları içerisinde yapılan reklamlar ile uygulamanın bilinirliği arttırılırken, sonraki reklamlarda ise yarışmanın ilk sorusu TV8 ‘ de göreceğiniz şekilde başlıyor ve kalan 12 soruyu dilerseniz Acunn.com aracılığı takip edebilir siniz. Peki Herkes Kazanır yarışmasında nasıl kazanırım diye sorabilir siniz?

Şu anki mevcut uygulamada ilk soruyu TV ‘de cevapladıktan sonra diğer sorular Acunn.com sitesinde canlı yayın ile Jess tarafından sorulmaya devam ediliyor. Çok kazanma şansınız ise burada başlıyor, Jess soruya verilen cevap süresinden bir diğer soruya kadar soru ile ilgili detay bilgiler iletiyor. Yani soru uygulamada karşımıza gelmeden Jess bizi soruya karşı hazırlıyor. Durum böyle olunca soruya vereceğiniz cevap içinde diğer detayları kafanızda toparlama şansına sahip oluyorsunuz.

Qapel nedir? Nerelerde harcama yapılabilir? 

Qapel.com.tr sitesinden üye olarak başladığınız süreç sonunda, hesabınıza gelen görev uyarılarını takip ederek Qapel kazanıyorsunuz. Peki bu Qapel görevleri neler? Üyelik sonrası Qapel sosyal medya hesaplarını takip etmek, tarafınıza iletilen facebook videolarını izleyerek paylaşmak, yada tarafınıza iletilen anketleri doldurarak bunun karşılığında ödül olarak qapel kazanmak olacaktır. 1 qapel kaç TL yada Qapel TL karşılığı nedir? diye merak edenler için ise, 1.000 Qapel 80 TL gibi bir rakama denk gelmektedir.

BUNUNLA İLGİLİ:  Ziraat Bankası iştiraki Ziraat Bankası Azerbaycan ASC faaliyete başladı

Daha önce farklı firmalarında bu tarz çalışmaları mevcuttu fakat belirli tutarın üzerinde kazanımlarını alamadıkları konusunda bir çok forumda şikayetleri okuyoruz. Qapel ‘in diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden biri de işbirlikçileri arasında Denizbank’ ın olması. Kazanılan Qapel bakiyesi ile Q-Market’ de dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirken dilerseniz Fastpay uygulaması ile cafe, restoranlarda indirimli olarak Qapel’ lerinizi harcayabilir siniz. Qapel ile hem market hemde fastpay uygulamasında harcamalarınızı çok rahat yapabilecek siniz.

Herkes Kazanır ne zaman yayınlanmaya başlayacak?

Herkes Kazanır yarışması sadece 1 bölüm ile yaşadığı Show Tv macerası sonrası, şu anda Acun Ilıcalı ile Tv8 ekranlarında hak ettiği yere gelebilmek için uğraşıyor. Şu an uygulama üzerinde yarışmaya ve kazanmaya devam edilirken yeterli kullanıcı sayısına ulaşılması durumunda TV8 ekranlarında canlı yayında tekrar izleme fırsatını bulacağız gibi gözüküyor.

Herkes Kazanır yarışması hangi gün? Şu an için Tv8 ekranlarında ilk sorusu ile başlayan yarışmada sonraki sorular uygulama üzerinden ve Acunn.com üzeriden takip edilebiliyor. Perşembe, Cumartesi ve Pazar günlerinde yayınlanmaya devam eden Herkes Kazanır yarışması Qapel ödüllerini dağıtmaya devam ediyor. Günlerde değişim olabilmekte olup bildirim ile duyurulmaktadır. Şu anda yarışma başına 25 Bin TL dağıtılmakta olup, TV ekranlarına taşınması durumunda makalemizin başında belirtildiği gibi 250 Bin TL ödül dağıtılması planlanmaktadır.

Herkes Kazanır yarışması ne kadar ödül dağıtıyor? Şu anda sadece uygulama üzerinde yarışma devam ettiği haftada 3 gün ile toplamda 75 Bin TL dağıtılmakta olup, Dağıtılacak ödül yüksek olduğu için muhtemelen yarışma haftada bir gün izleyiciler ile buluşacak gibi gözüküyor. Yarışmacı olmak için acele etmenizde fayda var, belirli bir seviyeye geldikten sonra bu tarz yarışmalarda yarışmacı olmak çok daha zorlaşıyor. O yüzden Herkes Kazanır yarışmasına stüdyoda yarışmak için şimdiden başvurmak iyi olur.

BUNUNLA İLGİLİ:  Safran Soğanı Nasıl Yetiştirilir? Safran Soğanı Ne Kadar Kazandırır?

Canlı yayında yarışamadım diye çok da üzülmeye gerek yok tabi ki. Evlerinizden aynı şekilde yarışarak Qapel puan kazanmaya devam ediyorsunuz. Herkes Kazanır uygulaması ile kazanılan ödül puanları ise Fastpay uygulaması ile üye iş yerlerinde harcama imkanına sahip olabilir siniz. Henüz Fastpay kullanış alanı çok büyük olmasa da yavaş yavaş online satış sitelerinde kullanılmaya başlıyor diyebiliriz. Kazandığınız tüm puanları bu siteler aracılığı ile harcama imkanı bulabileceksiniz.

Herkes Kazanır uygulamasını nasıl indirebilirim?

Herkes Kazanır yarışmasında evlerinden yarışacak olanların ilk olarak Herkes Kazanır uygulamasını indirmesi gerekiyor. App Store ve Google Play marketlerinde uygulama indirilebilir durumda olup sonrasında indirdiğiniz uygulama içerisinde Qapel sahasını tıklayarak ödüllerinizin aktarılabilmesi için Qapel hesabınızı oluşturmanız gerekir. Herkes Kazanır Denizbank , TV8, Acunn.com ve Qapel önderliğinde televizyon başında yarışma severlere hem güzel vakit geçirme hemde para kazanma fırsatı sunacak gibi gözüküyor. Ama TV programı başlayana kadar uygulamadan kazanmaya devam.

herkes kazanir yarismasi,qapel,fastpay
Herkes Kazanır Yarışması
About Author

Finansçı

32 Comments

 • Güzel bir yarışma konsepti. Evden yarışarak para kazandıran başka bir yarışma programi yok galiba. Herkes kazanır yarışması ne zaman başlayacak acaba çok heyecanlandırdı beni:-)

  • Meraba bir sorum olucak size

   • Merhaba,
    Herkes Kazanır yarışması için öğrenmek istediğiniz bir konu varsa sorabilirsiniz.
    Saygılarımızla,

    • Qapeldeki puanlarımın para karşılığını fastpay hesabımda göremiyorum , neden ?

     • Fastpay ödeme ekranında bir firma seçin tutar yazdığınız ekranda sağ altta qapel nedir? İkonunu tıklayın TL karşılığını göreceksiniz.
      Saygılarımızla.

    • Ben başladığı gibi bu yarışmayı telefonuma indirdim. Ve toplamda 1 360 puanım var. Ve şuan bu puanı. Nasıl paraya dönüştürebilirim… Bir türlü yapamadım.

     • Merhaba,
      Kazanılan puan ları nakit olarak çekme ihtimaliniz yok. Sadece fastpay aracılığı ile online alışveriş yada anlaşmalı restoran larda kullanabilirsiniz. Fakat dediğiniz gibi puanınız varsa karşılığı 1 TL ye denk geliyor sayılır.
      Saygılarımızla.

    • Ben herkes Kazanır yarışmasını oynuyorum fakat paralar qapel den fastPay a aktarılmıyor yardımcı olur musunuz ?

     • Merhaba,
      Herkes kazanır ödülü Qapel bakiyesini fastpay bakiyesine aktarım olarak göremezsiniz. Ödeme ekranında qapel nedir ikonunu tiklarsaniz TL karşılığını görürsünüz.
      Saygılarımızla.

      • Qapelleri fastpay hesabıma nasıl aktarabilirim bilgi verebilirmisiniz

       • Merhaba,
        Qapel bakiyesi o fastpay ile kullanmak için ozel bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Fastpay ödeme ekranında ödeme seçeneği olarak qapel secerek ödeme yapabilirsiniz.
        Saygılarımızla.

    • Yarisma puanlari nasil fast pay ile harcanir cunku benim puanlarim olmasina ragmen fastpayde tl niz yok dyor

     • Merhaba,
      Fastpay ödeme ekranında TL olarak değil qapel ödeme olarak seçmeniz gerekiyor. Sistem TL değerini hesaplayarak ödemeye onay vermektedir.
      Saygılarımızla.

 • Herkes kazanır show tv ekranlarında ne zaman başlayacak acaba. Herkes kazanır formatı gereği keyifli bir program olacağa benziyor. show tv ekranlarında en kısa zamanda herkes kazanır yarışması yayınlanır diye umut ediyorum:)

 • Herkes kazanır show TV de değilde başka Kanalda olsa kesin başlardı bu zamana kadar. Dikkat çekici bir yarışmayı neden yayına almazlar acaba. Her kanalda bu kadar dizi varken bilgi yarışmalarının atak yapması lazım

 • Bu herkes kazanır yarışması yeni bir program galiba. Çok denk geldiğimiz bir uygulama degildi evden para kazanmak çünkü. Format ile ilgili daha fazla.bilgi açıklamakta herkes kazanır da ne kadar para kazanicaz tahmin edebiliriz :-))

 • Bende qapel de görmüştüm geçtiğimiz gün herkes kazanir yarışması sozlesmesi gibi bir şey. Ama bu herkes kazanır yarışması show TV de ne zaman başlayacak net tarih bilgisi yok galiba. Ülkede bu ara dizi patlaması yaşanıyor o yüzden show TV de yan çizerek bu yarışmayı askıya da alabilir.

 • Herkes kazanır yarışmasının Show TV de başlamasını ve ekran başında bol bol qapel kazanmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Sanırım bu bir ilk olacak eğlenceli anlar bizi bekliyor.

 • Haftada ortalama 1-2 lira değerinde qapel yatırıyorlar ve 13 tura ulaştığım yarışmanın qapelleri yatırmadılar İNDİRMEYİN

 • Herkes kazanır ama biraz daha kazanmak gerekiyor.Sorular acun tarafına geçince biraz daha zorlaştı sanki.Ama 9-10 soru bilende elle tutulur qapel falan kazanmali.

 • Bu qopelleri para olarak çekebiliyor muyuz fastpayden bilen varmi

 • Tüm soruları doğru cevapladım 18.03.2018 tarihinde 1.000 ₺ kazanmam gerekiyordu hiçbir hesaba yatmadı sadece 1503 puan aldım napmam gerekiyor yardım lütfen

  • Merhaba,
   Herkes Kazanır yarışması ödülü soruları doğru cevaplayan kullanıcılarin tümüne dağıtılır. Yani 1.000 TL ödül dağıtıldığı gün 1000 kişi bilirse 1.000 kisiye bu ödül dağıtılır. Kazandığınız puanın karşılığı ise 1.20 TL ye denk gelmektedir. Eğer qapel hesabınızı açmadı iseniz bu tutarı da fastpay aracılığı ile kullanamazsınız. (Not:Her sorunun değeri farklı olup 3-5 soru bilende bu 1.000 liradan payına düşeni alır.)
   Saygılarımızla.

 • 10 soruyu bildim 1000 tl odulu hesabimda goremiyorum ne yapmaliyim

  • Merhaba,
   Herkes Kazanır yarışması ödülü soruları doğru cevaplayan kullanıcılarin tümüne dağıtılır. Yani 1.000 TL ödül dağıtıldığı gün 1000 kişi bilirse 1.000 kisiye bu ödül dağıtılır. Eğer qapel hesabınızı açmadı iseniz bu tutarı da fastpay aracılığı ile kullanamazsınız ve yarışma ödülünü almaya da hak kazanamazsiniz. (Not:Her sorunun değeri farklı olup 3-5 soru bilende bu 1.000 liradan payına düşeni alır.)
   Saygılarımızla.

 • herkes kazanır yarışmasını kazandım 10 soruyu da bildim 8 bin küsür puan aldım o da 6 tl ye denk geliyormuş fakat yarışmayı kazandığım için alacağım parayı alamadım onu nasıl alabilirim

  • Merhaba,
   Herkes kazanır uygulamasını indirdikten sonra qapel hesabında açılması gerekiyor. Bu işlem yapıldı ise fastpay aracılığı ile ilgili tutarı kullanabilirsiniz.
   Saygılarımızla.

 • Merhaba,

  herkes kazanır yarışmasındaki puanlarımı ve fastpay tl karşılığını telefonumda görüyorum.
  ancak ereyondan ödemeyi fastpay seçiyorum hiçbir tl karşılığı görünmüyor.kullanılabilir 0 tl gösteriyor.
  qapel ödeme seçtiğimde doğrulama istiyor şifremi unuttum yeni şifre istiyorum yenileme linki gelmiyor.
  qapelde mutattap olunacak bir telefon numarası yokmudur.

  • Merhaba,
   Bazen bu tarz ödeme sorunları yaşanabiliyor bizlerde yaşıyoruz. Fakat bir kaç deneme sonrası sorun devam ediyor ise Qapel ve Denizbank sitelerine konu özelinde yazarsanız tarafınıza dönüş yapılacaktır diye düşünüyorum.
   Saygılarımızla.

 • Merhaba qapel market ne zaman aktifleşecek acaba??

  • Merhaba,
   Geçmiş dönemde açıktı ve alışveriş yapılabiliyordu, firmadan bilgi verilmediği için ne zaman açılacağını söylemek zor.
   Saygılarımızla.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir