18 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Vurur yüze ifadesi Merve Özbey bitanesi

Vurur yüze ifadesi Merve Özbey bitanesi

Son dönemde şarkılarını çok sık dinlendiğimiz Merve Özbey tanınmadığından şikayet ederken bir anda nasıl bu kadar ünlü oldu. Geçtiğimiz günlerde Beyaz Show programına katılan ve Beyazıt Öztürk‘ ün sorularını yanıtlayan ve sempatik tavırlarıyla bir çok izleyen tarafından beğeni kazanan Merve Özbey hakkında merak edilenler. Yaş Hikayesi adını taşıyan ilk albümü ile ilgili şarkılarının nasıl bir anda hit olduğuna ve bu kadar dillere dolandığını anlattı. Bir gün Twitter’da adımı arattım, “Vurur yüze ifadesi, o kız kimdi bitanesi” diye bir tweet gördüm. Kendi kendime dakikalarca güldüm. Sonrasında aldı yürüdü zaten, milyonlarca farklı cümle türedi o sözden. Son dönemde bir çok sosyal platform ve arkadaş sohbetlerinde en çok kullanılan kelimelerden biri oldu desek yanlış olmaz herhalde.

Ünlü ve kaliteli isimler ile çalıştığınızda başarılı işlerin çıkması çok uzun sürmediğinden bahseden Merve Özbey, Erdem Kınay ve Deniz Erten‘in bu başarıda paylarının olduğunu anlattı. Sosyal Medya’ nın bu kadar üne kavuşmasında çok etkili olduğundan bahseden Merve Özbey, Helal Ettim şarkısının Ezgi Mola tarafından sosyal medyada paylaşımı sonrası o şarkısının da patladığını anlattı.

Karşısındakine verdiği elektrik, şarkılarının bu kadar güzel olması, doğru ekip ile çalışma imkanı birde çok büyük bir kitleye hitap eden Sosyal Medyanın katkısı ile Merve Özbey‘ in bu başarısını şans olarak nitelendirmemek lazım.  Güzel bir ses ve karşısındakine geçirdiği elektrik ile Merve Özbey daha çok ekranlar da kalacaktır.

Vokallik yaptığı dönemde Demet Akalın ile 5 yıl,Ebru Gündeş ile 2 yıl ve Bengü ile 2 yıl çalışan Merve Özbey ‘in  neden bu kadar sevildiği, sesini nasıl bu kadar güzel kullandığı konusunda çok fazlada düşünmeye gerek yok sanırım. Çalıştığı sanatçıları göz önünde bulundurursak Ebru Gündeş ile nağme konusunda, Demet Akalın ile patlayan şarkılar konusunda, Bengü ile de sergilediği duruş konusunda olumlu anlamda feyz almış olacak ki kısa sürede kendini Türk halkına bu kadar sevdirdi. Albümde mümkün olduğu kadar çok şarkıya klip çekmek isteyen Merve Özbey ‘i ekranlarda bundan sonra daha çok göreceğiz.

BUNUNLA İLGİLİ:  Ziraat Bankası iştiraki Ziraat Bankası Azerbaycan ASC faaliyete başladı

 

 

About Author

Finansçı

1 Comment

  • Evet bir anda parladı umarım güzel çalışmalar yapmaya devam eder.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir